SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suport i luzujacy sie pedal

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Witam ;)

Mam nastepujacy problem, luzuje mi sie podczas jazdy pedal na suporcie, niestety nie tylko w tym rowerze ktory teraz posiadam ( kij wie co to za rower ) suport juz byl raz wymieniany, ze wzgledu na to ze poprzedni zjechalem, teraz historia sie powtarza, dokrecam srube mocujaca pedal na max i nic to nie daje, po kilku kilometrach (10-20) znow sie luzuje ;s

Czy wiecie w czym problem ? zaczyna mnie to denerwowac ;/

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
No ok, korbe kupie taka jak podaliscie mi wyzej :) dzieki

A Support ? zeby tez nie kupowac byle czego, wiec jaki kupic ?

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Witam. W jaki sposób się może luzować pedał na suporcie, skoro pomiędzy pedałem a suportem jest korba? Jeśli dobrze rozumuje to luzuje Ci się ramie korby na osi suportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Tak dobrze rozumujesz, w pojeciu ogolnym napisalem pedal, majac na mysli oczywiscie korbe ;)

Sruba mi sie odkreca ;s i cala korba lata ;/ albo to przez sposob w jaki naciskam na pedal albo poprostu cos jest do dupy ze sprzetem.

Zmieniony przez - zyz w dniu 2007-07-17 23:34:11

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Pewnie dlatego Ci się odkręca , bo masz lipną korbę. Wymiana korby na nową rozwiąże problem na 100%. A jaka to korba jeśli można wiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1269
Czesc zyz. Musisz isc do jakiegos metalowego slepu i popytac o specyfik ktory sie dozuje na gwint sruby i zapobiega on odkrecaniu jej.
Prostszym rozwiazaniem jest isc do sklepu rowerowego i kupic nowe sruby do suportu juz z naniesionym tym "dziadostwem" ;)

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Korba: Cyclone precision

Hm, a jak sie nazywa ten preparacik ?

PS mowa o lewej oczywiscie.

Zmieniony przez - zyz w dniu 2007-07-18 18:49:11

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1269
Najlepsza jest firma Loctite - ale cenowo to masakra:/

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Cena cena :) jak to napewno pomoze, to moge kupic, z racji tego ze tradycyjny rower slicznie uzlupelnia u mnie aeroby :]

mhm znalazlem na allegro, 60zl za 50 ml :)

Czy to napewno da rade ? czy lepiej wymienic ta korbe ? ktore rozwiazanie bedzie lepsze ?

Zmieniony przez - zyz w dniu 2007-07-19 12:58:06

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1269
Troche szkoda 6 dych wydawac na rzecz ktorej juz nigdy mozesz nie wykorzystac. Lepiej dolozyc troche i jakas lepsza korbe kupic. Ta korba od Hamstera jest ok :)

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 818
dobrze prawia:) korba lepsza! najlepiej to wymienic korbe i suport i problem z glowy:) oczywiscie nie kupuj zadnej lipy! bo problem wroci szybciej niz sie bedziesz tego spodziewal.. yo! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie ====> koszykówka ======> piłka

Następny temat

Występy Marcina Gortata w NBA

WHEY premium