SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4
Witam. Po 2 latniej przerwie zacząłem cwiczyć od nowa. Dla uzupełnienia diety i dla szybszych efektów kupiłem sobie; Kreatyne, BCAA, Carbo, Białko cwicze pół miesiąca ale w momencie gdy to przyszło wydaje mi się ze to przesada zebym teraz to wszystko stosował wyrzucić wiadomo nie wyrzucę tylko mysle o stopniowym rozpoczęciu zaczynając od BCAA a gdy się skonczy zacząć resztę resztę. Chcę przybrać na masie i zbudować dużą mase mieśniową. mam 178 i ważę 78 kg. Co będzie teraz najlepszym rozwiązaniem? Z góry dziękuje za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 706
Po pierwsze dietka :P A co do supli to myślę, że jak masz ochotę to możesz brać wszystkie - trzeba przecież korzystać z tego co się ma, co nie?
Carbo i białko oczywiście według braków w diecie. BCAA świetnie sprawdzi się przed treningiem lub w trakcie - jeżeli trwa dłużej niż godzinę. W sumie możnaby je połączyć z Carbo, zawsze dodatkowa porcja energii.

Białko moim zdaniem najlepiej po treningu, ale jak wypijesz rano czy przed snem to nic złego się nie stanie. Kreatynę raz lub dwa razy dziennie 10g dziennie starczy, najlepiej w dwóch porcjach (5g rano i 5g po treningu), 4-6tygodni a potem tyle samo przerwy od kretki :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
troche podchodzisz do tego tak jakby bialko czy carbo byly preparatami typowo anabolicznymi jak np kreatyna, a ich glowne zadanie to TYLKO uzupelnienie brakow dietetycznych.
co do pomyslu by rozpoczac od bcaa a pozniej dorzucic bialko i carbo nie jest on trafiony, zalezy to od zapotrzebowania w diecie i w razie potrzeby mozna zaczac stosowac bialko czy wegle/gainer od razu by polatac diete.

co do bcaa historia juz nieco inna, mysle, ze z tym poziomem obecnie wiedzy i zaawansowania przyjdzie czas na BCAA w pozniejszym etapie lub typowo na redukcji
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 706
fakt, uzupełnienie diety to pierwszorzędna funkcja supli,

Jakby mi ktoś sprawił taki fikuśny zestawik to bym szamał ino by huczało
Jednak mogłem nie wziąć pod uwagę stażu BawaRczyka, syndrom sprzedawcy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a przerwa

Następny temat

jaka kreatynke poelcacie

WHEY premium