SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy+Odrzywianie=Massa!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4832

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeciez mowilem,i to jest sprawdzona moja metoda,napewno przyszlo ci troszke tluszczu,poniewaz nie realne jest aby przytyc 9kg samego miesnia,ale zbijesz tluszczyk i tak bedziesz duzo na plusie.
Dzieki ze chcialo ci sie jeszcze znalesc ten artykul i docenic to co napisalem,napisz jeszcze jak tam z silą?

Oto moje new zdj...

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47029

Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1330
Najlepiej jest z tą wodą! Minimum 4 litry??? To mozna połowe życia stracic na siedzeniu w kiblu i szczaniu. A nie daj boże utknąć w korku...fotel w furce do suszenia. Ja nie umie wypic więcej niż 2,5 na dobe, licząc wszystkie herbatki i inne. Ale pozdrawiam wytrwałych. tak 3mać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Eeee to kwestia przyzwyczajenia z tą wodą dał byś radę.Ja w wakacje piłem 6 a nawet 7 litrów wody,jeśli zakładając ,że ćwiczysz to 2,5 litra wody razem ze wszytkimi napojami jest zdecydowanie za mało.Otwóż jaki kolwiek magazyn kulturystyczny ,a wszędzie będzie napisane minimum 3l samej wody dziennie tym bardziej jeśli bierzesz kreatynę to dodaj do tego co najmniej 1,5l.

Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1330
Masz racje, ale nie jest to łatwe, podciągne sie do 3 litrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Więc życze powodzenia.

Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem tak dieta może fajna, ale nierealizowalna dla człowieka pracującego.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
no to ja mam lepsza diete (smaczniejszą)
chleb ze smalcem i skwarkami..................;)
helpmistrz powiem tak(bez urazy)niektóre propozycje w tej diecie sa ok ale wieczorna przekaska "chudego twarogu polanego smietana plus chleb i to pewnie biały"-nie pasuje do tak szcegółowo rozplanowanego schematu zywieniowego ,podobnie jak soorowe jaja w mieszance koktailowej(taka receptura polecana była w latach 70 i kilku pojechało na 40 stopniach do szpitala).
Wiec jeslimiałbym sie trzymac tak skrupulatnie zaplanowanego zywienia to wznowiłbym proobe ulepszenia tego menu(w taki sposób aby trudy poniesione na konsekwentne przestrzeganie tego planu zaowocowały na plus a nie w postaci grubej opony:
pozdrawiam
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pozatym musicie mieć strasznie dużo czasu i samozaparcia, ja nie potrafiłbym : po pierwsze jeść wg rozpiski z kartki, po drugie szczegółowo trzymać się jakichś zaplanowanych z góry produktów po trzecie : ciągle jesz to samo?


lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bigger ma rację - surowe jajka w naszych czasach to czasami nawet śmierć. Także proponowałbym Ci to zmienić helpmistrz, bo możesz się przejechać.

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobiscie teraz nie stosuje tej diety,zamierzam...jak wiecie jest bardzo wiele sposobow na przyzadzania jajek.ja podalem taki sposob(osobiscie polewam takie jajko wrzatkiem,zawsze zmniejsza prawdopodobienstwa jakiej kolwiek infekcji,choroby)To co piszecie wzej to jest calkowita prawda z tymi jajkami,wiec proponuje aby kazdy sam wybral sposob przyzadzenia chodzby koktajlu(z jajkiem czy bez,lub samo bialko usmarzone z koktajlem,ale nie wiem co bedzie potem w kibelku )

Pozdrawiam Cie Dolla,hmm?mysle ze dieta takze jest przyczyna zwyzki sily,ale nie wykluczona jest takze 2 wersja dotyczaca poczatkow treningu,tylko mam pytanko jakie cwiczenie miales na mysli?Wyciskanie na barki?Klate?itp?Napisz czy cos poszlo ci masy miesniowej.
Muisz pamietac ze spadek lub wzrost sily jest spowodowany mniejszym lub wiekszym dostarczaniem odpowiednich kcal ogranizmowi.Wiecej znaczy wzros ,mniej znaczy spadek.

Oto moje new zdj...

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47029

Pozdro!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co soądzićie o napojach izotonicznych

Następny temat

choroba

WHEY premium