SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Massacryczna massa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55
Hey, od 7 kwietnia planuje jakis cyklik na mase :)

Co byscie proponowali ze stackow ?

Mam takie opcje, spr czy moze byc:

1) 3x Massacra co daje 4125g w sumie (2 puchy to za malo na 8, lub dluzszy cykl, a taki planuje) + ZMA

Dawkowanie: codziennie 2x massacra, rano i przed treningiem, co dac po treningu zaraz ?

2) Mono Olimpa + 2x Massacra + ZMA

Dawkowanie: rano mono, przed treningiem Massacra, co po treningu ?? W nietreningowe rano mono, massacra w porze treningowej

3) Mono Olimpa + Massacra + Xpand Recovery + ZMA

Dawkowanie: rano mono, przed treningiem Massacra, po treningu Xpand, w nietrenignowe rano mono, w porze treningowej xpand.


Która opcje wybrać, ew prosze ulozcie mi cykl na mase z Massacra.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja nie skusilbym sie na zaden z w/w.massacra wychodzi nieekonomicznie i w 70% sklada sie z cukru ktorego ja raczej nie uzywam.

ewentualnie zrobilbym tak (jesli konecznie chcesz massacre), ze zakupilbym ja tylko po to by brac bezposrednio przed treningiem tylko w DT. a rano, czy w dni nietreningowe bralbym mono, albo jakiegos uniwersalnego stacka (jak np crevo - jesli chcesz koniecznie olimp/biogenix).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55
Ok skoro jest do dupy to ją olać :P
To co bys dobrego na maske polecil ze stackow ? Nie musi byc to ekonomiczne, ma byc dobre i kopać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nie mowie ze jest do dupy, ale mozna te pieniadze lepiej wykorzystac.
Jakie masz doswiadczenie ze stackami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55
Nie pamietam po kolei, ale co było: XPand (energized i Recovery), Nitrobolon, NitrobolonII, Xtreme Kaizena, Horse Power, BSN No-Xplode (ale kompletna kupa dla mnie), green magnitude.

W sumie storma i shocka nie probowalem, ale cena...komos jak dla mnie - musialbym kupic po 2 puchy storm i 2 shocka, kasa kasa - ale jak dolicze do tego reszte - sporo.... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wyslalem Ci na mejla powiadomke z adresem sklepu, gdzie duza duze puszki tych preparatow kosztuje niewiele ponad 100zl za kazdą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55
Dzięki. Obadamy :)
A co powiesz o ALRI ? Moze N-Gorge i WTF Pump’d ? czorcia bodajze se to chwalil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nie bralem niestety. Riphaza ma test w dziale z testami. POczytaj relacje, ewentualnie zagadaj na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W sumie storma i shocka nie probowalem, ale cena...komos jak dla mnie - musialbym kupic po 2 puchy storm i 2 shocka

po co po 2 ? po 1 spokojnie starczy a ST nawet zostanie

jakbym mial ocenic swoje najlepsze cykl to chyba byloby:
1. 2xCL + Shock
2. Storm + Shock / NOZ FT + Horse Power

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2008-04-01 04:15:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
faftaq podalbysmy tez na maila adres tego sklepu ?

z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
BPL-G - racja z tymi dwoma puchami.


a adres koledze wyslalem

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-04-01 11:43:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leviathan Reloaded :>

Następny temat

TCM 1 x 6g czy 2 x 3g?

WHEY premium