SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
arginina przeważnie jest już w przedtreningówkach, no chyba że przedtreningówka słabo pompuje i zmaiast brać np podwójnej porcjii bo stymulantów będzie za dużo to dodasz argininy sobie więcej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
czyli ją lepiej brać w czasie przerwy od krety. A czy to prawda, że należy trzymać się tych samych rodzajów kreatyny aby wyciągnąć jak najwięcej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mozesz sobie potestowaćróżne formy i zobaczyc która na Ciebie lepiej działa, w przerwie miedzy cyklami nie trzeba brać argininy, chyba że chcesz uzyskać efekt pompy mięśniowej ale z czasem organizm i tak się przyzwyczai do niej i nie będziesz odczuwał takiego efektu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Jeżeli w przerwie nie arginina to co polecasz ? W sumie zauważyłem na sobie, że po jakimś czasie przestałem obserwować skutki argininy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
można odpocząć od wszystkiego, można dać np beta alanine.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Jeżeli zostało mi trochę prochu hero pump i cm3 wówczas dokupić te dwa produkty czy można pokusić się o wypróbowanie czegoś innego /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz próbować z innymi suplementami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
W takim razie mogę skończyć te dwa produkty po czym próbować dwa zamienniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dokladnie.
co do argi i pre, ja osobiscie wole celowac w produkty ktore spelniaja moje oczekiwania bez kombinowania juz, bo to sie robi troche bez celowe wtedy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Rozumiem. Moglibyście mi doradzić coś z suplementów typu kreatyna i przedtreningówka ? budżet dowolny :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl kreatyna+aakg+itp.

Następny temat

Booster testosteronu z DAA , czy potrzeba B6

WHEY premium