SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja/porady na dalszą redukcje do 150 zl ( białko itp)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1895
czyli jeżeli powoli wprowadze ww np
tydzień 1. 60-70
2. 100
3 ponad 100
To takie coś spowoduje że nie będzie efektu łapania tłuszczu z ww ?
Rozumiem że jak skończe redukowac i będę jadł według zasad zdrowego żywienia to przez piewien okres czasu podłapie kg ? czyli sylwetka lekko urośnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
- ja znam co Kwasniewski postuluje
chyba ze miales na mysli inne osoby dedykujac im ten post

Tego nie zrozumiałem...
Domyśliłem sie, ze może chodzić o wegetarian, którzy nie żywią się tłuszczem ani białkiem zwierzęcym, ale to nie to. Ok nie ważne

Dziś na obiad wrzuciłem na ruszt zupkę pomidorowa z 2 żółtkami oraz 1/2 woreczka ryżu+oliwa z oliwek łyżeczka, klika orzechów laskowych oraz migdały. Żyły zaczeły sie pojawiać na brzuchu na wysokości bioder pomimo, że nie ćwiczę brzucha. Tłuszcz leci z miejsca, z kt najciężej było mi sie go pozbyć czyli okolice bioder tzw boczki.

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Zelto

kazdy nadmiar kalorii odlozy sie w postaci tkanki tluszczowej (oczywiscie pomijam diety ekstremum)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1895
ale nie zrozumiałeś mnie biniu :)
Chodzi o to że jeżeli będę pilnował bilansu kalorycznego ale zmniejsze tłuszcze na rzecz ww to czy będę tył ? czy taka zmiana spowoduje że bedę mógł trzymać wage ?
O to mi chodzi zakładając że bilans cały czas ok 2000 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bilans kaloryczny jest rzecza dosc dynamiczna
ale jeslipytasz czy zamiana kalorii na ww z tluszczu powoduje tycie samo z siebie
odpowiedz brzmi nie

mozesz wygladac mniej zylascie (gromadzenie wody)
ale to nie jest ilosc tkanki tluszczowej
wiele osob to myli

w teorii jesli potrzebujesz 2000 kcal do tego aby utrzymac wage
to jesli bialka bedzie w obu dietach >=120-150 g
nie ma znaczenia czy reszta bedzie z ww czy z tluszczow

zycie ma jednak swoje pulapki w ktore sami wpadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1895
ok czyli ok 20 śmiało mogę zmniejszyć tłuszcze na rzecz ww
Ale to może być z dnia na dzień czy np do 1 posiłku za miast tłuszczy ww a reszta tłuszcze i białko i tak co dzień zmieniać po 1 posiłku czy od razu moge na ww wejść wole już teraz pytac mimo iż mam jeszcze 11 dni do tej zmiany
Mam nadzieje że trzymając węgle do 200 max nie będzie problemu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1895
Biniu a możesz mi coś poradzić jeżeli chodzi o nadmiar skóry :( niestety po utracie tylu kg troszkę jej jest nie mówię że jest całkowicie obwisła ale jednak jest jej nadmiar ... Są jakieś sposoby/suplementy ?
Uważam że mój problem z sutkami może być spowodowany też ich rozciągnięciem tak jak i całej skóry ...

Zmieniony przez - Zelto w dniu 2010-08-11 11:09:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Szczerze mówiąc to wolałbym zwiększyć ilość białka, które zostanie zamienione na ww.
Ciekawe jak wtedy wygląda sytuacja z insuliną Zbyszko. Wiesz coś na ten temat? Czy zachodzi podobny mechanizm jak Metabolic response of Acylation Stimulating Protein to an oral fat load?

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. jesli po redukcji przejdziesz drastycznie do zwiekszania poziomu kalorii bedziesz narazony na szybkie lapalnie tkanki tluszczowej to trzeba zrobic z glowa

2. widzialem kiedys posobne posty na forum u Slawka moze tam poszukasz odpowiedzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Maniek_M o co konkretnie pytasz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie napoje w upały?

Następny temat

cykl wrześniowy

WHEY premium