SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple firmy Trec

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Witam czy firma TREC posiada jakiś gainer z zawartościa białka najlepiej powyżej 20g na 100g produktu w wadze ponad 6kg w cenach okolo 200zł? Taki gainer nie musze kupić w Polsce moge z zagranicy sobie zamówić ale zależy mi żeby był najlepiej z TREC bo będe kupował jeszcze inne wasze suple i zdecydowął bym się wkońcu na prowadzenie dziennika na mase i najlepiejw tym dziale :).
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
MASS XXL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
z tej półki to tylko Mass XXL A z tej górnej to już Hard Mass ale to już inna bajka cenowa bo to gainer 50:50 i jakość też o dużo wyższa

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
MAXX XXL 4,8 kg - i ma 20 gram białka na 100 gram.

Kolejna propozycją jest tak jak Przesta napisał Hard Mass o bardzo dużej zawartości białka podchodzącą pod 50 gram na 100 gram produktu jednak największe opakowanie to 2,8 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
A nic większego nie ma? A planujecie coś koło 7kg w cenach w okolicy 200zł?

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
k4rol92 - Trwają prace nad nowym produktem o takiej gramaturze która będzie zawierać premiks różnych białek oraz specjalne węglowodany.
Więcej szczegółów niestety nie zdradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
No to Jabi się wygadał Mam nadzieje że wyjdzie jeszcze zanim skończę okres masowy bo z chęcią bym spróbował , ostatnio mam przekonanie do gainerów

k4rol42 - Bierz MassXXL jeżeli nie masz tendencji do zalewania się , mi świetnie na nim poszła masa bardzo dobrze działa jako nadwyżka kaloryczna w diecie i powiem szczerze że jakoś 2 lata temu byłem sceptyczny co do niego ale teraz mam bardzo miłe wrażenia , niestety mi już się kończy.Ale z konkretną dietą i suplementacją zrobisz na nim parę KG

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
No mam tendencje do zalewania się :). Jabolcook to super bo tego mi brakowało a chciałbym tets prowadzić na waszym forum jak da rade :P. Ile mniej więcej bedzie trzeba czekać? Bo nie wiem czy poczekać czy kupić cos ala mutant mass.

Edit: fajnie jak na 100g bylo by jeszcze z 8g tluszczów zdrowych mct omega tych zdrowych :)

Zmieniony przez - k4rol92 w dniu 2011-07-08 21:57:39

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Jabi ile mniej więcej trzeba poczekać na nowy suplement? 2 tygodnie?:P miesiąc?

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa dwa zestawy który lepszy i jakie dawkowanie.

Następny temat

***** Konkursy z Trec Nutrition *****

WHEY premium