SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple firmy Trec

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Wiek: 19 lat
Waga: 76kg
Wzrost: 181cm
BF: 16%

No ostatnio jak wyliczylem na kalkulatorze sfd wyszlo mi 70g tlusczy jakies 120g bialka i 140węgli i nie całe 1600kcal jakos tka nie pamietam do konca i chcialem jakims gainerem uzupelnic 800-1000kcal

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
i jak Nitroman pomóglbyś? Albo ktoś z TREC Team?

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Wypowie się ktoś czy totalna zlewka?

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
zacznij od 2800kcal i zwiększaj powoli jeśli będzie taka potrzeba. , gainerem nie zastąpisz jedzenia pamiętaj o tym że to tylko dodatek do diety.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
1600 kcal to może być Twoja PPM choć jak na moje oko i tak powinna być relatywnie większa. Tak jak napisał Przesta zwiększ bilans kaloryczny gdzieś do 2500-2800 kcal dziennie. Wszystko będzie zależało od tego jakie ilości jedzenia jesteś w stanie zjeść. Poprawiłeś już dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Nie poprawiłem :/ U mnie jak i większości początkujacyh kiepsko z dietą ostatnio wońcu oliwe kupiłem i tylko na niej mięso smaże a nie jak zawsze na oleju. Jem tne ryż basmati. Sniadanie staram się jeśc jak już napisałem Śniadanie 2 grahamki lub pszennozytnie + 2 plasterki szynki + 2 jajka lub płatki z mlekiem + 2 jajka lub płatki z mlekiem i 30g orzechów. Jak jest coś co lubie na obiad to umiem naprawde dużo zjeść tylko to zależy od czasu i zreszta ja nie gotuje obiadu tylko mama. Jak bykm mial jesc 3x dziennie mieso to strasznie drogo wychodzi. Czasami na śniadanie jem 4 całe jajka + 3 plasterki szynki i do tego bułka pszenno zytnia albpo grahamka. Herbate piję tylko miętową z zielona bez cukru.

Edit: miedzy obiadem i kolacja moge np jeść 2 bułki przenno żytnie albo grahamki z serem i pomidorem + gainer. Na kolacje: 125g twarogu i 2 lyzeczki cukru + bułka pszenno żytnia albo grahamka. Miedzy śniadaniem a obiadem tez coś będe jadł ale nie wiem dokładnie jeszcze co i dorzuce do tego gainera.

Zmieniony przez - k4rol92 w dniu 2011-07-16 13:43:43

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
W pasie mam 90cm wiec nie wiem czy robić redukcje czy mase?

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa dwa zestawy który lepszy i jakie dawkowanie.

Następny temat

***** Konkursy z Trec Nutrition *****

WHEY premium