SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple bydgoskie.

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 950

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 247
Czy orientuje się ktoś czy w Bydgoszczy w Fordonie działa jeszcze sklep z suplami MAXIMUSA? Bo wiem ze koła subwaya jest czynne i się zastanawiam czy Fordon w dalszym ciągu istnieje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
ul. Berlinga 7A

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
Maximus w Fordonie cały czas działa. Polecam też stoisko w Galerii Pomorskiej. Ceny np. Trec S.A.W 119zł więc tylko 6zł więcej niż w sklepie sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Maximus na starym rynku polecam i szykuje się nowy sklep z odżywkami w Fordonie.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11099
w Auchan też spoko sklepik powstał niedawno, teraz tam kupuję (wcześniej galeria pomorska)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tym stoisku w Auchan jest mały wybór a ceny niektórych supli bardzo wysokie. Ostatnio obczaiłem ceny u Maximusa na Pod Blankami i są znośne. Kupiłem GABA Treca i cena jak w sklepie SFD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402568
ale to chyba tylko ceny Treca sa wszedzie porownywalne, maja jakies narzucone z gory jakby, tak to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11099
tak, zdaje się, że trec ma odgórne ceny. ja w auchan kupowałem białko scitec'a i było w cenie jak na allegro chodzą, a za test freaka dałem niewiele więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stoiska Vitamin Shop to sieciówka Treca, więc stąd te ceny. Od czasu do czasu coś tam kupię ale większe zakupy zawsze robię przez Internet.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

REGULAMIN REKLAMY NA SFD (swojego klubu)!!

Następny temat

Dietetyk BYDGOSZCZ

WHEY premium