SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1739
Wiek 16
Wzrost 176
Waga 60
Staż trenigowy: ok. 2tygodnie (wczesniej polroku Muay thai)
Cel: masa
Dieta : Jest

Witam chciałbym zakupic suple tylko niewiem na jakie się zdecydowac oto kilka propozycji:

Gain Bolic 6000 3kg(jako uzupełnienie diety) + Creatine Mega Kaps z Olimpu

a może

Gain Bolic 600 3kg + białko(jakie polecacie??)

Może macie jakies inne propozycje?? Nie mam dużo pieniędzy na suple więc zaproponujcie cos taniego ale skutecznego..
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2099
kup białko vitafit. Sam nie jadłem ale wszyscy polecają i świetna cena! 32zl za 750g w naszym sklepie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4126
na kreatyne za wcześnie a jeśli masz diete to powinieneś wiedzieć czego ci potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1739
no własnie dieta jest ale czasem mam tak napięty grafik dnia , że nie zdąze zjeśc wszystkich posiłków i tu przydałaby się jakas odżywka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4126
to kup tego GB i białko i jak opuścisz jakiś posiłek to wymieszasz sobie tak aby uzupełnić to czego nie zjadłeś w posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1739
Jakie białko proponujesz bo GB wiem mniej więcej ile kosztuje (70-80zl 3kg) , tylko w miare przystępnej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4126
jeśli nie zależy ci na smaku to kup Ostrowie, ja kiedyś kupiłem 3 worki żeby mieć na dłużej to 1 zjadłem a drugi zaczełem i już nie moge na nią patrzeć. troche droższe ale smaczniejsze jest białko vitamin-shopu

Zmieniony przez - Lolas16 w dniu 2010-04-04 19:50:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1739
Rozumiem że smak Ostrowi zniechęca , ale czy pomogła coś ??? Ruszyły się kilogramy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4126
dieta była więc poszły, to nie zależy od tego jakie białko tylko czy będzie zachowany bilans kcal i odpowiednie b\w\t
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1739
Wiem , wiem.
Dieta jest , więc mysle , że coś ruszy.Dzięki za odpowiedź.SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4126
abonament ci sie wczoraj skończył więc nie wejdzie, jeśli chcesz mieć abonament wystarczy że zmienisz coś w ankiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1739
OK.Juz zmieniam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Planowanie cyklu.

Następny temat

cos na III cykl mile widziane porady sugestie

WHEY premium