SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Superdrol / Mdrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
Witam, z tego co wiem ph to legalne środki więc mogę tu zadać takie pytanie a więc chodzi mi o to że na allegro jest dużo firm produkujących Mdrol / Superdrol i nie chciałbym nadziać się na lipę z tego co wyczytałem bardzo dobrze działa środek ten z fimry killosports lecz nie mogę go nigdzie znaleźć. Mógłby ktoś podać mi taką informacje gdzie tego szukać lub ewentualnie podać link z tym lub takim samym środkiem innej firmy również dobrze działającym ? Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
Pisalem do firmy odpisali po angielsku NIE MARTW SIE PRZYJACIELU i podali kontakt do polskiego predstawiciela ktory juz wczesniej mialem bo zre juz kolejna puszke towaru Potwierdzam jest wszystko ok namiary ktore ktos podal sa ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
To źle się naczytałeś. Szukaj dragona Pro-Sd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
Duzo jest o tym informacji zdjęć itd ale nie moge nigdzie znaleźć sklepu internetowego w którym mogę go kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Bo na allegro już firma dragon nie będzie sprzedawana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zamiast truć się ph lepiej zainwestować w saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
lukasz5119
wiesz cos więcej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 6031 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129113
Po tej nagonce w mediach o malolacie co zmarla po DNP z alledrogo zaczely ph znikac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O k***a, niezłe jaja, już nie będzie nic z Dragona? Ten gość z allegro co sprzedawał był przecież oficjalnym dystrybutorem Dragon Nutrition w PL, był podany nawet na oficjalnej stronie producenta. Lipa lipa i jeszcze raz lipa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
tucio_84
lukasz5119
wiesz cos więcej ?


Oto treść wiadomości od sprzedającego:
Witam, tak wiem juz kilka osob pytalo sie o to.
W tej chwili nie wiadomo czy PH moga byc sprzedawane na allegro.
Do konca nie wiem dlaczego, poniewaz sa to suplementy diety.

Produkty dragona jak i innych firm mozna dalej zamawiac ale tylko przez maila, gg, tel.
Cala lista produktow i cennik: www.supleusa.fora.pl
Wysylka za pobraniem lub platnosc przelewem.

Więc sprawa jest wyjaśniona, po prostu Dragona już nie będzie na allegro, można zamawiać u sprzedającego poza allegro, cały cennik i spis ph jest podany na stronce gdzie links zamieściłem powyżej ( myślę że nie dostanę bana za tego loinka, bo dużo osób pyta teraz co się dzieje z tą firmą, a tam jest cały spis ). Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Czy swiat sie konczy na allegro? Gosc od Dragona ma swoja strone I temat na targu BF.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy zwiekszyc juz dawki w cyklu

Następny temat

sucha masa light :")

WHEY premium