SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Dunks II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Witam chciałbym sie dowiedieć czy wykonywać ten program przed czy po treningu siatkówki(trenuje we wtorki i czwartki).Z jednej strony jak zrobie przed to na treningu bede zmeczony i wogole, a po treningu to samo, tyle że nie bede miał siły na te cwiczenia...Co zrobic?


A i jeszcze jedno:chcialbym zeby mi ktos odpowiedzial kto mial do czynienia z super dunksem II, a mianowicie jestem w 1 tygodniu i ćwiczenia takie jak:wstepowanie, skoki na łydkach czy skip chyba nic nie daja bo przy nich czuje 0 wysiłku a wydaje mi sie ze dobrze je robie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
jest tu ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1737
Super Dunks II to zły pomysł, lepiej już po treningu poskakać do bloku na maxa i imitacje ataku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
a niby czemu zły?ja juz sie zdecydowalem moze mi ktos odpowiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1737
Ja robiłem i mięśniebyły zbyt zmęczone wyskok nie był wyższy tylko nawet niższy o 5cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
Staraj się robic ten plan w dni bez treningu siatkówki, i zadbaj o odpowiednią ilośc snu, jest to dośc wyczerpujący trening dla organizmu.

Cwiczenia o których mówisz, ze ich nie czujesz, sa na poprawienie dynamiki wyskoku.


zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
ok to np we wtorejk i czwartek odpuscic mam, ale w sobote i niedziele robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
ciężko pogodzic, Twoje treningi. hmm... ale rób w sobote i niedzile, ale to powinny byc 5 treningow, dzien po dniu. ale zacznij robic z weekendami, jak bedzie Ci sie zle robilo, to rob dzien po dniu, ale sd2 rób po siatkowce, ale polecam 1 wersje jaka podalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na masę

Następny temat

Plan na mase do sprawdzenia

WHEY premium