SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Dunks

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jeżeli np. będe robił SD przez 2 miesiące to po nim dopiero jak odpoczne z tydzień będe widział efekty ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Wormsik najczęściej już w czasie programu widać przyrost wyskoku, ale ostateczny efekt widać dopiero po regeneracji mięśni.
andy, logicznie myśląc to mając więcej treningów bardziej ćwiczysz mięśnie, czyli jeśli masz dużo treningów to ostateczny przyrost wyskoku będzie większy niż jakbyś miał mniej treningów. Grunt, żeby z wszystkim wyrobić i do wszystkiego się przykładać.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
ej no to ja bede robil wyrobic sie wyrobie bo juz robilem przez miesiac tylko troche kolana zaczely bolec. ale poprostu myslalem ze to wlasnie nic nie daje skoro nie ma regeneracji. bo ja nie poczulem jakiegos efektu.

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3777
Siemka ja robilem super dunksa...Ale to bylo dosyc dawno bo mialem ok 14 lat teraz mam 16.Wytrzymalem 6 tygodni bo moje kolana padly,pozniej przy grze odczuwalem bole i tak jakies 8 miesiecy po skonczeniu treningu SD dopiero przestalo.Jump w czasie programu podniosl sie niewiele dopiero po jakis 2-3 tygodniach miesnie dostaly "kopa" i przyszedl skok jumpa.Na twoim miejscu nie cwiczylbym juz wyskoku
1.Kolana - oszczedzaj je bo naprawde nie ma co ich niepotrzebnie nadwyrazac
2.Jesli masz tyle treningow to od samej gry ciegle twoj jump rosnie.Narazie tego nie dostrzegasz ale przyjdzie taki okres ze nie bedziesz wiedzial skad nagle ci przybylo 7-9cm

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co myślicie nad SD2. Czy naprawdę SD3 jest teraz najlepszym programem czy jednak nadal zostać przy SD2 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3777
Moim zdaniem SD3 jest lepszy poniewaz jest mniej powtorzen...Co nie oznacza ze uwazam tak poniewaz nie chce cwiczyc!Ale liczba powtorzen jest wystarczajaca...Jak mowil DUDEK niewiadomo czy jakis polak skonczyl calego Dunksa...Skip i jeszcze przysiady dla chetnych...i wkoncu krzeselko...To bardzo dobre cwiczenie.Tutaj przeprowadzamy test nie tylko fizyczny ale i psychiczny.Zapewne wiele osob nie zwrocilo uwagi na teksty w wprowadzeniu dotyczacych psychiki, wiary i samozaparcia.Takie programy to nie tylko treningi fizyczne ale i psychiczne...Potrzeba wiele zawziecia, wiary w siebie, pozytywnego myslenia...(moze to glupio brzmi ale to prawda)Sam sie o tym przekonalem podczas robienia SD i innych programow.Dlatego psychika przechodzi jeszcze ciezsze proby niz miesnie.

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile gdzieś powinna trwać rozgrzewka do tego typu programów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3777
tak jak pisze w programie:bieg, masowanie kolan i rozciaganie poszczegolnych miesni...Ale do rozgrzewki trzeba sie przykladac no bo jak nie rozgrzejesz sie dobrze to nie tylko bedzie ci trudniej wykonywac cwiczenia ale i masz wieksze ryzyko na kontuzje.Dlatego rozgrzewke koncz wtedy gdy czyjesz ze jestes rozgrzeny, rozciagniety a nie bo biegles 5 minut czy pomachales troche rekami...Rozgrzewka w takich programach jest wazna

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale skoro ja np. chcialbym ćwiczyć SD w pokoju i wieczorem to wtedy bieg mie nie wchodzi gdyż nie mam gdzie :/ Czym można to zastąpić ? A co myślicie np. nad biegiem ale w miejscu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3777
Ja tez robilem dunksa w pokoju Tez mialem problem z rozgrzewka...Biegalem w miejscu albo w kolko lub po calym domu latalem )

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egzamin na AWF

Następny temat

Ciężarki na nogi

WHEY premium