SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SuperTest + turanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
Nie robilem badan, nic mi ten srodek nie dal.
A jak cos nic nie daje to nie biore.

To moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
A ja znam parę osób co sobie chwalą. Byli ludzie co robili badania po mk667 i GH było dużo ponad normę. I nic nie blokuje. A megace i zero sexu to dla mnie z góry w śmietnik. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Może jeszcze na cyklu ok. Z teściem. Ale po czy na odbloku sobie tym jeszcze mieszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
Megace jadlem jak bylem mlody - chcialem przytyc a balem sie wtedy metki itp. Nie wiem jak zachowuje sie megace podczas cyklu wiec tutaj nie pomoge. Co do mk677 nie robilem badan ale i tak nic nie czulem ;/ wiec moze za krotko bralem bo tylko 2mc po 40mg.

Wiec jezeli masz opinie ze to dziala to pewnie dziala - ja osobicie nie czulem.


Zmieniony przez - Polygon0606 w dniu 01/01/2019 19:24:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Mam wyniki. Wątrobowe dwa razy za duże. Mam się martwic. No i teść jak po 4 paczkach hcg kiepsko. Mam jeszcze paczkę. Badań z przed nie mam. Nie linczujcie mnie odrazu.
Progesteron też max. Jaka wasza opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Poszło po dwa razy. Usunąć nie mogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tyle podwyzszony ALAT to nic strasznego. Przybij jeszcze te hcg co masz zanim na sermy wejdziesz.

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

objawy gino enan solo

Następny temat

Czy to gino?

WHEY premium