SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SuperTest + turanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
10 dni po ostatnim strzale weszło hcg. 4 paczki miały być ale dobiłem 5 żeby wejść z clomem po sylwestrze. 2500uj. Co 3 dzień (2.5dnia w sumie. Ponoć 69h trzyma hcg) łącznie 3 tyg na hcg. Potem 3 dni po ostatnim clomid z nolva. Po pierwszym tygodniu chciałem dorzucic provi 25mg dziennie.
Pytanie czy nolva od samego początku do końca? I czy wszystko skończyc razem czy np provi trochę dłużej pociągnąć. Lub nolve. I czy wgl nolwa koniecznie w takich ilościach? Nie zbóje mi estro za bardzo. Badania w środę będę robił. Teść i estro. Czy jest sens robić komplet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Zrób teścia I estro. Jak teść w okolicach połowy lub wyżej to śmiało wchodź na sermy (tzn ze kuracja hcg się powiodła) dajesz 20 dni po jednym klomie na noc i 30 dni nolve. Nie zabije to estro bo sermy nie zbiją estro tylko blokują receptory. Provi jak pisałem biez jak chcesz i ile chcesz to tylko ma humor poprawić i nie decyduje o powodzeniu PCT.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Sermy? Pct masz na myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Sermy - nolva I clom. Ogarnij się

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
:)


Zmieniony przez - Polygon0606 w dniu 01/01/2019 10:47:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
Ekto30L

Srodek slaby i nie polecam.

Lepiej dzialaja kanapki z miodem z rana.

A co do Megace to jadlem go 3 razy i na apetyt nie ma nic lepszego.
Po Megace twoj zoladek ma taka pojemnosc ze mozesz jesc jesc i jesc.... to co Megace robi z apetytem to jest masakra - jezeli chodzi o apetyt polecam w 200%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Fakt. Próbowałem megace ale po jakimś czasie zaczęły się problemy z libido. Ja czy przed kokosami czy na koksach zawsze muszę z 3 razy dziennie. A po tym jakoś ochota zaginęła. Więc odrazu na bok. Ponoć estro podnosi i po lipidach jedzie. A może sobie wkrecilem. Jak narazie przede mną odblok i dobre pół roku przerwy z całą chemia. Wrzucę po odbloku jakiś boost teścia i mk667 ibutamoren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
na MEGACE nie ma w ogole ochoty na sex, libido zero i faja wisi :) norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
mk667 ibutamoren - pisalem Tobie ze lepiej od tego dzialaja kanapki z miodem :) daruj sobie ten srodek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
MK-677 to bardzo ciekawy srodek. Skoro u mnie daje IGF-1 ponad 30 oczek za norme i ogolenie wzrost o ponad 60 to nie porownywal bym go do kanapek z miodem. No moze zalezy gdzie ten miod zbierany. Ciekawe jakimi badaniami sie podpierales przy tej opini???

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

objawy gino enan solo

Następny temat

Czy to gino?

WHEY premium