SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SuperTest + turanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
A co chciałbyś czuć ???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Wzmożony apetyt. Mam z tym problem. Chcem przybrać na masie a apetytu brak.
Chciałem megace megalia ale dil doradził to. Koszta jak dwie flaszki teścia. Ibutamoren mk677.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
Megace to syf ,jak chcesz coś na apetyt to do wbijania weź ghrp6 to wbijasz i po 15 min wir w zoladku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Witam. Pytanie mam
Zaczynam kolejny flakon susty. Mam jeszcze z poprzedniego cyklu 5 strzałów cypka. Mogę to zmieszać z omka? Jakieś przeciwwskazania? Czy lepiej naprzyklad dać na koniec ostatni strzał pół na pół i do końca tym cypkiem. Będzie łatwiejszy odblok? Czy to bez sensu.. wyrzucić szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
Możesz śmiało mieszać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Wpadło mi w ręce ghrp-2
Mam rozcieńczalnik. Doradzi ktoś jak z tym się obejść. Ogólnie jadę na samej suscie. Turę odstawilem bo flaki trochę świrują.
Warte to zachodu? Jak dawkowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Muszę osobny temat założyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Ile tego masz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ekto30L
Wpadło mi w ręce ghrp-2
Mam rozcieńczalnik. Doradzi ktoś jak z tym się obejść. Ogólnie jadę na samej suscie. Turę odstawilem bo flaki trochę świrują.
Warte to zachodu? Jak dawkowac


I tak i nie, na krotki cykle fajne, 2 x 100mcg, wchodza szybko kilogramy, niestety tez podbija estrogen.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Dziś wchodzę na cloma. A jak wiadomo Sylwek za dwa dni . Jak to się ma do alkoholu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

objawy gino enan solo

Następny temat

Czy to gino?

WHEY premium