SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sucha skóra, usta po izoteku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 109 dni Przeczytanych tematów 83
Witam. Czy ktoś z was po odstawieniu izoteku ( mówię tu o kilku latach po kuracji 2 lata i wiecej) ma nadal problem z sucha skóra i ustami ?? Brałem izotek 10 miesięcy to było 14 lat temu przez ten czas już próbowałem wszystkiego diety, suplementy , badałem hormony no wszystko i wyniki mam ok a skóra z roku na rok coraz bardziej sucha . Teraz usta muszę co 5 min smarować są ekstremalnie suche tak samo twarz. Trądzik zniknal całkowicie nic kompletnie przez 14 lat nie wyskoczyło no moze raz jakaś mała krostka która zniknęła za 2 dni. Problemu z libido , erekcja zaraz po kuracji ...izotek zniszczył mi życie wcześniej nie miałem żadnych problemów z erekcja a skórę miałem mega tłusta teraz odwrót tyle lat po kuracji . Ktos miał taki przypadek ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94784 Napisanych postów 364793 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670103
Wrzuc wyniki badań

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 109 dni Przeczytanych tematów 83
Nie mam teraz wyników przy sobie bo jestem za granicą w pracy a poza tym robiłem je rok temu ostatni raz wcześniej robiłem tylko raz pół roku po kuracji i potem chyba 2 lata po kuracji i ostatni raz rok temu i te wyniki i tak wyrzuciłem bo chodziłem z nimi do dermatologow różnych i każdy rozkładał ręce i przepisywał magiczne masci które oczywiście nic nie dawały bo problem jest w środku . Pamiętam że testosteron miałem między 27-29 nmol/ l na pewno nie mniejszy i większy bo na niego głównie zwróciłem uwagę. Reszta hormonów była w tych normach które są . Czytałem że te normy dziś są zaniżone kiedyś były inne. Nie mam pojęcia co zrobić żeby te gruczoły łojowe zaczęły spowrotem pracować a juz mnie szlag trafia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94784 Napisanych postów 364793 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670103
Badania sprzed roku są raczej mało wnoszące do obecnej sytuacji
Za granicą badań już nie robią??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 109 dni Przeczytanych tematów 83
A niby po co mam je robić skoro robiłem 3 razy i za każdym razem miałem praktycznie takie same wyniki i lekarze mówili że hormony ma pan ok więc ja panu nic nie poradzę ..... Mogę panu przepisać taki i taki krem ... Bez sens .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94784 Napisanych postów 364793 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670103
Skoro masz.takie podejście to niveika i tyle
Nie znasz przyczyny nie wprowadzaj leczenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Co na to lek derm ?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 109 dni Przeczytanych tematów 83
Przepisują kremy po kilkaset złotych które nic nie dają ... Problem jest w środku trzeba jakoś te gruczoły uaktywnić żeby znowu zaczęły pracować tutaj kremy nic nie pomogą już nawet ich nie stosuje bo kilka lat to robiłem i zero efektow. Testosteron zwiększa produkcję sebum ale mam go w normie . Czytałem że kiedyś ludzie mieli po 1400-2000 testosteron i to była norma u mnie był wynik 28 nmol/ l chyba czyli tj jakieś 700-800 czyli dwa razy niższy . Z drugiej strony przyczyną jest izotek bo mam kolegów którzy mają testosteron niższy ode mnie a nie mają suchych ust wiadomo że lek to spowodował tylko jak teraz to odbudować ? ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 109 dni Przeczytanych tematów 83
Lodzianin1 No nie znam przyczyny bo niby jak mam poznać ? Problemy skórne to hormony a te mam rzekomo dobre to nie wiem jakie badania mam jeszcze zrobić żeby się dowiedzieć czemu tak jest . Izotek jus podczas kuracji powoduje że ma się suche usta i skórę ale po kuracji mialo to przejść tak mnie zapewniala dermatolog ale nie przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 83 Wiek 26 lat Na forum 264 dni Przeczytanych tematów 4685
Rzucanie winy na izotek po 14 latach to chyba lekka przesada.
Brałem 7 msc po 20mg. Fakt suche usta,skóra, bolące plecy i 3 razy nawet z tego powodu chciałem przerwać kuracje ,ale po odstawieniu wszystko wróciło do normy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 109 dni Przeczytanych tematów 83
Jaco88 to nie ma nic do rzeczy czy 14 lat po czy 4 msc po prostu przed kuracja miałem tłusta cerę gruczoły łojowe wytwarzały sebum a po kuracji tego nie na to niby na co mam zgonic winę ? To chyba logiczne naprawdę nie ma sensu tego tłumaczyć ... Ty brałeś 20 mg ja brałem 60 mg przez 10 msc kilka razy tylko 50 i 40 bo miałem cholesterol wysoki albo trójglicerydy nie pamiętam już teraz . Nic się w mojej diecie nie zmieniło podczas i po kuracji . Po prostu lek zniszczył gruczoły łojowe i nikt nie wie jak je teraz uaktywnić żeby spowrotem wytwarzaly łój taka zagadka dla lekarzy a byłem już u 15 a może i więcej przez te lata i nikt nic nie wie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co ile bić testosteron enanthate

Następny temat

Wyniki badań i wysoki estradiol

WHEY premium