SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stulejka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Mam pytanie. Czy jezeli w zwisie normalnie naciagam napletek, a wzwodzie idzie ciezko i boli kiedy to robie to to moze byc stulejka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2692
Operacja stulejki trwa 10-20 min a operacją bym tego nie nazwał tylko zabiegiem ;D. Można wyćwiczyć w kąpieli. Im jesteś młodszy tym łatwiej wyćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
może i epwnie jest

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
A czy sa na to jakies cwiczenia, masci ? Czy tylko operacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
jezeli napletek nie zsuwa sie swobodnie z żołędzia powodując ból to jest stulejka, zaś jeżeli napletek jest wystarczająco szeroki i bez problemu sie zsuwa jednak coś powoduje ból to mogą być to kłopoty z wędzidełkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Dobra to jak juz wiem to prosze o odpowiedz na drugie pytanie w/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
zalezy ile ci zejdzie. mozna naciagać napletek polewając gorącą wodą, ale radziłbym operacje. trwa ona ok.30min-1h i od razu idziesz do domu. oczywiscie na znieczuleniu. dostajesz 1 czy tam 2 szwy ktore same odpadają. masz spokoj i mozesz cieszyc sie swoim "skarbem" ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
A nie bedzie potem zadnych komplikacji zwiazanych z bezplodnoscia itp. i czy bede mogl swobodnie odbywac po niej stosunki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
Będziesz mógł używać ile wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Dobra, dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
nieee, no co ty ;D wlasnie po to robi się ten zabieg, zeby mozna bylo uprawiać sex, a nie przed nim uciekać. spytaj lekarza od keidy bedizesz mogl odbywać stosunki. nie potrwa to raczej dluzej niz tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
nie znam się, ale powiem z doświadczenia:
jeżeli ta stulejka jest 'lekka', w malym stopniu (w zwisie sciagasz napletek) to może i obejdzie się bez zabiegów. ja tak miałem dobre kilka lat temu. lekarz mocno pociągnął i hops


no ale sam nie próbuj lepiej.

Zmieniony przez - mewho w dniu 2009-05-01 02:23:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolano- Łąkotka

Następny temat

ból głowy cwicze boks

WHEY premium