SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Studia na wydziale W-F

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
Witam !
Wiem ze na temat kreatyny i hmb powiedziano juz wszystko , ale moje pytanie jest troche inne, otoz, jestem swiezo upieczonym studentem wychowania fizycznego , jak wiadomo nie tylko mi , na 1 roku dostaje sie w miare pozadny wycisk , narazie daje sobie rade , ale problem polega na plywaniu ( blisko 2 godzinne treningi sa ciezkie jak dla mnie) i tu wlasnie chcialbym sie poradzic osob ,ktore sie w tych sprawach lepiej orientuja , czy cwiczac niemal codzienie(odpada tylko niedziela) a treningi przedstawiaja sie nastepujaco (basen 2x w tyg. silownia 2x/tydz lekka atletyka 2x/tydz) moge przeprowadzic jeden lub dwa cykle kreatyny ?, dodam ze wczesniej jej nie stosowalem , ani nie cwiczylem na silowni . Czytalem ze kretyne powinno sie stosowac po co najmniej kilu miesiach cwiczen , jednakze , mi nie chodzi o pompowanie miesni , a jednynie o szybsze ich przystosowanie do ciezkich treningow. Jezeli nie kreatyna to co ? i czy moze lepiej stosowac kreatyne wraz z hmb ? Chce siegnac po kreatyne poniewaz , nie mam czasu cwiczyc jednej dyscypliny wiecej niz 2x/tydz, a dochadza do tego wszystkiego jeszcze treningi gimastyki i kosza . Z gory dziekuje za pomoc Marek

Jeżeli wstając rano nie czujesz bólu ,znaczy to że nie żyjesz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
a jakie miasto bo ja tez na awf na 1 roku


btw kretyne mozesz wziasc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
HAHHA WF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12757
Rośnie następny magister od fikołków .
A egzaminy ciężkie były ? - We Wrocławiu obecnie dostać sie na AWF jest czasami trudniej niż na prawo na uniwersytecie ?

-co mamy zrobić żeby nie skopali nam tyłków?
-stańmy tyłkami do ściany, sir!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12757
jeśli chodzi o twoje pytanie ja bym bardziej postawił na regeneracje
bardziej ja bym był w strone hmb ( długo sie bierze i drogo ) lub glutamine ( długo sie bierze i drogo ).
Pamiętać o diecie - bo to podstawa przy wyczerpujującym
Popytaj kolegów(ale nie specjalistów od trójboju siłowego ) albo trenera też powinien znać sie na wspomaganiu suplementami .

-co mamy zrobić żeby nie skopali nam tyłków?
-stańmy tyłkami do ściany, sir!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
to samo było w gdańsku na 60 pukntow przyjmowali od 56 wiec było trudno


bah - nie śmiej sie - będziesz moim czarnuchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
szoho mozesz napisac cos wiecej o egzaminie sprawnosciowym na awf?

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
Witam !
Jestem na wychowaniu fizycznym w Czestochowie , i jest to tylko kierunek a nie uczelnia AWF, a co do egzaminow , trzeba bylo wykazac sie raczej sprawnoscia ogolna , czyli wszechstronnoscia we wszystkich konkurencjach , Ja wybralem na egazmin Test Coopera ( 3130m) skok w dal , Kosza , Siatke , Plywanie no i swiadectwo tez wypadalo miec dobre , , , :)Dzieki za pomoc

Jeżeli wstając rano nie czujesz bólu ,znaczy to że nie żyjesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
ja startowałem do Wrocławia - porażka

90% przyjętych miało klasę sportową, mistrzowską itp. itd.

to tak off topic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7863
jestem studentem awf Katowice juz 4 rok ... nie wiem jak na innych oddzialach ale na moim 1 rok jest typową selekcja... duzo zajec sprawnosciowych, traktuja Cie jak " nic" nie masz zadnych praw ... ogolnie jesli jestes nie za mocny w plywaniu ... to cwiczenia na silowni w niczym Ci tu nie pomogą... ogolnie musialbys sie skupi na tzw " opływaniu" czyli plywac plywac i jeszcze raz plywac kiedy tylko masz na to wolny czas , co nie oznacza ze masz zaniedbywac inne swoje atrakcje ,jak np silownia. Mysle ze jak Ci sie uda jakies 2 razy w tygodniu odwiedzic plywalnie poza zajeciami obowiazkowymi to po 2-3 tygodniach odczujesz rozniece

cartamen in sanguis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
panowie..odbiegacie od tematu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko

Następny temat

dobrze wybrałem???

WHEY premium