SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce powraca 12 stycznia !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ah tu jest odpowiedz na moje pytanie. No licze ze Dana go wezmie jednak. HW to nie LW, przyda sie wieksza liczba dobrych zawodkikow ... Mir to niech na emeryture idzie lepiej juz. Ja bym go widzialem w ostaniej walce z Werdumem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie przesadzaj, Mir to wciąż solidna firma.. JDS stylistycznie to była walka dla Mira praktycznie nie do przejścia na swoją korzyść..
Z Barnettem chyba 50/50 szanse bym dawał może 60/40 dla Barnetta, Werdum jak pokona Nogueire pewnie TSa dostanie, zobaczyłbym Barnetta z Nelsonem może i z Kongo dużo ciekawych zestawień.. Mir może już o pas nie zawalczy, ale jeszcze jest "na gazie" Barnett zniszczył Rogersa (fakt bez formy), ale zniszczył Kharitonova, który w formie był, nawet w stójce dawał radę a może i wygrywał za nim obalił! i walka z Cormierem, w której ciągle był niebezpieczny.. Chyba w 3 rundzie z tego co pamiętam ładnie trafił i poprawił kolanem, że zrobiło się ciekawie i atakował skrętówkami/leg lockami nogi Cormiera..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-02 21:48:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Jacare ma duże szanse na wejście do UFC http://www.**********.pl/newsy/1686-ronald-jacare-souza-z-nowym-kontraktem-trafi-do-ufc
super wiadomość, waga średnia dostanie dobre wzmocnienie

edit: shit, nie chce mi się szukać innego linku.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2013-01-05 21:09:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jak widzicie walkę Jacare z Hermanem? Według mnie Jacare powinien go zniszczyć...

Kyle z mousasim to chyba tylko jakiś mega punch musiałby dojść,a Mousasi i tak ma mocną.

Kurde tyle pewniaków wkońcu powinno mi wejść Barnett,Cormier,Mousasi,Jacare,Marquardt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie widzę Hermana a jego ostatnia walka z Shieldsem to dno + będzie hype na Jacare w UFC dlatego kibicuje Souzie..
Kyle fakt underdogiem, ale Mousasi różnie walczy a Kyle potrafi przyj**ać (walka z Bigfootem)..
Mnie i tak najbardziej ciekawią dalsze losy Barnetta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Kyle z Mousasim ma szanse jedynie dotrwać do drugiej rundy. Imo będzie vintage Gayguard rape
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cormier po tej walce chce walczyć z Mirem (dla przypomnienia miał z nim walczyć w listopadzie w Strikeforce, ale Mir doznał kontuzji kolana) na UFC on Fox 7 - 20 kwietnia. Jeśli dojdzie do tej walki to świetnie, bo Jones ma kolejkę do pasa a nigdy nie wiadomo, bo Cain może przegrać z Overeemem (jak ten wygra z Bigfootem) i wtedy DC wyrobiłby sobie mocny status w UFC i mógłby albo walczyć z Reemem albo z Jonesem gdy nie będzie nikogo w kolejce o pas może nie w 2013, ale w 2014..
Hendo powiedział ostatnio, że on mógłby walczyć z Sonnenem (a trenują razem) to samo mogłoby być z Cainem i Cormierem, z chęcią zobaczyłbym tą walkę gdyby nie była ona typu Cro Cop/Barry

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-07 11:10:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Myślę, że w tej chwili Hendo by chętnie doyebał Sonnenowi bo jest na niego dość zły przez to, że TS'a dostał za gadanie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no nie wiem czy zły, wydaje mi się, że on jest zły na Dane a nie na Sonnena, bo Sonnen winny nie jest, to Dana podjął taką decyzję, nawet w wywiadzie mówił, że na Sonnena zły nie jest tylko na decyzję Dany. Chael nawet nic nie gadał o tym TSie tylko pewnie już do walki z Griffinem się przygotowywał a White podłapał okazję uratowania TUFa i jak ta walka może się sprzedać ze względu na trash talk Sonnena i ch** z tego, bo teraz są kumplami podobno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Aaa, no w sumie masz rację raczej.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 81: Held vs Clementi jako ME! 16.11

Następny temat

Ronda Rousey oficjalnie pierwszą kobietą w UFC!

WHEY premium