SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce powraca 12 stycznia !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Rozpiska szykuje się mega!...

Ma dojść do dwóch zaległych pojedynków o pas pomiędzy Danielem Cormierem a Frankiem Mirem oraz pomiędzy Lukiem Rockholdem a Lorenzem Larkinem.

Podobno na tej rozpisce ma być 5 pojedynków o pas!!!

Ostatnio Barnett powiedział, że będzie walczył na ostatnim Strikeforce aby wypełnić kontrakt.

Jeśli tym razem rozpiska wypali to może być grubo

Na to wygląda, że Strikeforce chce zakończyć swoją przygodę naprawdę mocną kartą...

No, ale pamiętajmy, że 2 poprzednie rozpiski się nie odbyły...

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-11-08 14:28:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
lord raV
Niemniej jednak Guelmino jak na ten wzrost i wagę dziwnie doj**any jest. Albo ma nogi jak patyki albo kości z pcv

To już taki typ budowy ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Melendeza jeszcze niech dadzą. I potem cała świta do UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
Ciekawe że Mamed poszedł do Strikeforce akurat jak sie rozpada...

Przypadek ?












Nie sądze..

Zmieniony przez - Bialymis w dniu 2012-11-08 14:41:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Melendez też ponoć ma bronić pasa w zaległej walce z Healym... Marquardt też... Może Rhonda też...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Bialymis
Ciekawe że Mamed poszedł do Strikeforce akurat jak sie rozpada...


Przypadek ?



skąd takie stare info masz? Bo pierwsze Strikefarce to było tylko przypuszczenie ,bo mógł to być Bellator,OneFC czy nawet WSOF nikt nie wie.Po drugie podoobno jest już umówiony z UFC.


Rozpiska zaj**ista ale czy dotrwa?

Później mam nadzieję

Cormier,rockhold,Melendez,Barnett,Jacare,Mousasi i reszta do UFC
jeszcze King Mo by się przydał




Zmieniony przez - xper w dniu 2012-11-08 15:36:00

Zmieniony przez - xper w dniu 2012-11-08 15:36:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
z tym przejsciem Mammeda do UFC to jedna wielka sciema. Panowie mowmy o jego ew. przejsciu jak juz bedzie jakies konkretne info. Narazie ani ze strony Łysego a ni Mammeda nie ma zadnej deklaracji to raczej dziennikarzyny probuja wcisnac w usta Mammeda taka informacje. Jednak fakt faktem moglby chlopak juz tam byc jednak w gre weszla K A S AAAAAAAA jak zreszta we wszystkim ;/ a szkoda z drugiej jednak strony jego zycie jego kariera i jego decyzja ja ja szanuje...

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oby to wypaliło, a po gali wszyscy do UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Melendez vs Healy to straszliwy dół. Ja nie wiem jak chłop ma się zmotywować do takiej walki. Jest ona tak dalece pozbawiona sensu, że tylko szkoda czasu i zdrowia Melendeza na coś takiego. W końcu się zmarnuje i ch**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jeśli ma to być koniec SF (co sugeruje rozpiska i ostatnie poważne problemy) to obrona pasa z Healym może być ostatnia przed prawdziwymi wyzwaniami w UFC więc motywacja jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
DominatorG
z tym przejsciem Mammeda do UFC to jedna wielka sciema. Panowie mowmy o jego ew. przejsciu jak juz bedzie jakies konkretne info. Narazie ani ze strony Łysego a ni Mammeda nie ma zadnej deklaracji to raczej dziennikarzyny probuja wcisnac w usta Mammeda taka informacje. Jednak fakt faktem moglby chlopak juz tam byc jednak w gre weszla K A S AAAAAAAA jak zreszta we wszystkim ;/ a szkoda z drugiej jednak strony jego zycie jego kariera i jego decyzja ja ja szanuje...
a jego imienia poprawnie przez jedno "m" to już nie potrafisz napisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nate Marquardt vs. Tarec Saffiedine
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 81: Held vs Clementi jako ME! 16.11

Następny temat

Ronda Rousey oficjalnie pierwszą kobietą w UFC!

WHEY premium