SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce powraca 12 stycznia !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cormier tylko 230lbs, ale jako plan B ma te 205 to trochę sadła zrzucił..
ale dla mnie powinien walczyć w ciężkiej, LHW mu tylko może zaszkodzić jestem pewien, że lepiej mu będzie w HW..

http://www.bloodyelbow.com/2013/1/11/3866740/strikeforce-marquardt-vs-saffiedine-staff-picks-predictions
Tim Burke..
odgapie gifem z łokcia:


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-12 00:31:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jeśli Cormier tak waży 230 funtów, to faktycznie LHW jest zupełnie realistycznym pomysłem... Tylko musiałby się pewnie wyciąć w czy pyzdy, bo odwodnienia jego nerki pewnie nie zniosą.

Mimo, że sporo walk to kompletne mismatche, to może być ogień. Porażka z tym brakiem transmisji. :/

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
zdaje się, że zeszczuplał co? wcześniej miał więcej ? 230 to już realne, przytnie jeszcze jedną pizze dziennie i za 3-4 miechy będzie 220, a z tego można już ciąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Toż za Barneckiej walki jeszcze ważył 238 a za Bigfoot'a 247

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
widocznie faktycznie się sadzi na Jonesa Pewno niektórzy stojący w kolejce w LHW się wk***ią, bo Cormier ich wyprzedzi Opamiętał się z żarciem, bo tak mi wyglądało, że on i Cain żrą więcej we dwóch niż cała reszta AKA razem wzięta. Beka by była gdyby się wyciął jak Vemola Cóż to byłby za potwór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Alistair Overeem: „Normalnie nie zakłócałbym swoich treningów, ale dla Diona zrobię wyjątek. On nie jest tylko moim sparingpartnerem i członkiem teamu, ale także bliskim przyjacielem. Będę więc dziś w jego narożniku aby go wspierać. Mieliśmy świetny obóz treningowy i jestem pewny wyniku tej walki, chociaż Dion jest określany mianem under doga w tym starciu.”

źródło: www.fight24.pl

ja też jestem pewny wyniku tej walki jak chyba każdy tutaj fakt missmatche zwłaszcza walki Cormiera i Barnetta..
ale każdy będzie walczył na 110%, bo każdy chce do UFC, porażka nic dobrego nie wróży..
Cormier zawalczy z Mirem na UFC on Fox 7 20 kwietnia prawdopodobnie i dobrze, bo nie ma co się z LHW śpieszyć zwłaszcza, że Cain też może stracić pas..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-12 13:31:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Tak sobie oglądam ważenie i nachodzi mnie refleksja - jak dużo do wagi ciała dodaje szeroka miednica. Porównajcie sobie budowę Barnetta i tego Guelmino. Barnett wygląda przy nim słabo, ale waży 20 funtów więcej, a szeroką miednicę ma nie od dziś. No i dość masywne uda. Podobnie Cain - względnie nieduży, ale miednica i nogi wysyłają go do HW.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980



20lbs różnicy, fakt dla laika wydaje się to dziwne/w odwrotną stronę, ale zwróćmy uwagę na właśnie to co powiedziałeś czyli nogi i biodra Barnetta.. Jestem pewien, że ten Guelmino nie ma takich gabarytów jak Barnett..

Ponadto Barnett jest bardziej zalany a Guelmino wycięty dodatkowo chyba Barnett jest trochę wyższy no i najważniejsze Guelmino się napiął na ważeniu a Barnett stał luźno..
Oglądnijcie ostatnie walki Barnetta w SF jakie to bydle i jak wygląda obok takiego kloca jak Rogers i w tej walce to Barnett będzie nawet wyglądał na większego z tym Guelmino.. Siłowo też go zdominuje jak będzie tylko chciał..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-12 15:05:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Niemniej jednak Guelmino jak na ten wzrost i wagę dziwnie doj**any jest. Albo ma nogi jak patyki albo kości z pcv
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 81: Held vs Clementi jako ME! 16.11

Następny temat

Ronda Rousey oficjalnie pierwszą kobietą w UFC!

WHEY premium