SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce powraca 12 stycznia !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Luke Rockhold wypada przez kontuzje nadgarstka.. Jestem ciekaw czy 3 gala SF z rzędu się nie odbędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Wolałbym nawet Jacare vs Larkin.
Chociaż swoją drogą skoro khalidov tak pieprzył o wyjeździe do US to może być niepowtarzalna szansa walki w strikeforce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie zauważyłem, że Melendez z powodu kontuzji też się wycofał z walki.. Rockhold wypada, Melendez wypada wygląda na to, że 3 gala Strikeforce zostanie też anulowana i co wtedy!? Kolejne czekanie!? Jest tyle walk do zobaczenia UFC vs. Strikeforce i mnie już to wk***ia imo to na 100% nie kontuzje tylko coś jest na rzeczy z tym wszystkim...
Niech już to Strikeforce upadnie i topka SF do UFC ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
ostatni oddech strikeforce.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
doczekałem się !!!! Barnett walczy na tej gali z jakimś nonamem i mam nadzieję, że po tej wygranej razem z Cormierem przejdzie do UFC!

Rozpiska
na dzień dzisiejszy:


Champ Nate Marquardt vs. Tarec Saffiedine - for welterweight title
Daniel Cormier vs. Dion Staring
Gegard Mousasi vs. Mike Kyle
Josh Barnett vs. Nandor Guelmino
Ryan Couture vs. K.J. Noons
Pat Healy vs. Jorge Masvidal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Szczerze. Wolałbym, żeby to odwołali i wio do ufc panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja też bym wolał, ale lepiej niech się to odbędzie w styczniu niż żeby znowu gala była przekładana, szkoda, że Melendeza i Rockholda nie zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Rockhold ponoć nawet nie dostał smska, że ma walczyć tylko się z mediów dowiedział Ale on coś czuję w UFC wiele nie zawojuje. Pisdy w łapie ni ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Barnett vs Mir w ufc ybym se obejrzał

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no zestawienie miazga!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 81: Held vs Clementi jako ME! 16.11

Następny temat

Ronda Rousey oficjalnie pierwszą kobietą w UFC!

WHEY premium