SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce Tate vs Rousey WYNIKI

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
BTW Niech ktos wyśle tą walkę pań Bazelakowi na maila i przy okazji tej ciocie Najmanowi. Niech oglądają i się wstydzą..

Testosteron i El Strongman Bazeli... Kurva śmiech na sali. Kumpel mój na zawody za tydzień jedzie mimo rozyebanego kolana, a taki Pan nawrócony płacze bo sobie źle nóżke postawił na macie
Sorry za offtopic

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-03-04 13:49:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Tak jak pisalem wczesniej Rounda jest zawsze kosekwentnie przygotowywana przez Senseia Gokora - ktory 24 i 25 marca będzie prowadził w Łodzi seminarium



Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Dobrze, że jej Sensei Splinter z Żółwi Ninja nie przygotowuje bo by wymiatała w stójce jak Krystyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
piecze dupa rav?

co do krystyny to zobaczymy jak za rok bedzie wygladac bez tej calej apteki na ktorej wczesniej jechala. chociaz z drugiej strony 12 miesiecy to dosyc czasu by zrobic kilka konkretnych cykli a potem wyjsc czystym do walki

a gokor i gene lebell to absolutna czolowka jesli chodzi o grappling wiec to z kim trenuje ma przelozenie na to jak sie bije w oktagonie. widac po jej walkach.

wracajac do krystyny, jesli gina carano byla wstanie ja obalic to honda przynajmniej raz ja bedzie miala na plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
takie sa efekty nie klepania, moze miec pretensje tylko do siebie, a imo cyborgowa ja zabije, obije ja w stojce potem dokonczy gnp

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Walka super! Normalnie zmieniłem zdanie na temat walk kobiet. Kiedyś w ogóle mnie one nie interesowały, ale po tym co dzisiaj widziałem już zawsze będę oglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Walka niesamowita. Tate ma WIELKIE serce, ale też nierówno pod sufitem, hehe. Rousey większa i silniejsza, od razu to widać. Szkoda, że Cyborgową "zbanowali", bo dwie takie atletyczne rzeźniczki, by nieźle zarządziły w klatce.

Tate za bardzo się kierowała emocjami w tej walce.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
tyler_d
piecze dupa rav?



Ciebie może i piecze/swędzi. Ja myję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Akurat w walce Rondy nie było nic z Gokora. Raczej techniki mamusi Rousey, która sama była mistrzynią świata w judo i nauczyła córeczkę balaszyć :) Swoja drogą szkoda, że mając możliwości stworzenia najlepszego campu na świecie: mama, wspomniani LeBell i Gokor oraz ich banda z Azerbejdżanu z postradzieckim boksem, Fincu - mistrz swiata w zapasach, chłopak z czarnym pasem od Ricksona, Antoni Hardonk, Diazowie z ekipa od Cezara G. pokazała tak niewiele.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
A od kiedy ona trenuje przekrojowo?2 lata ?Na pewno się jeszcze rozwinie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesha Tate vs Ronda Rousey LIVE

Następny temat

Wybor piastkowek

WHEY premium