SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stretching - jak bardzo jest ważny?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5754

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 101
Witajcie,
Od dłuższego czasu zajmuję się fitnessem, i zauważyłam, że w wielu miejscach nie docenia się stretchingu. Co o tym myślicie?
Moim zdaniem rozciąganie powinno być stałym elementem każdego rodzaju treningów, czy to aerobowych czy mięśniowych i ubolewam nad tym że nie każdy trener i instruktor wprowadzają tego typu ćwiczenia na swoich zajęciach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, zamykam ten cyrk, bo w sumie nic z niego nie wynikło. No może poza tym, że Poran poznała nowy trend sylwetkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Masz rację

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J.w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 101
Czy u siebie na treningach stosujecie ćwiczenia rozciągające? Albo upominacie się o nie trenerów do których chodzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zawsze

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
u mnie wszyscy trenerzy pilnuja rozciagania - sama to bardzo lubie, nie wyobrazam sobie treningu bez tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
Rozciągam się i pilnuję innych (Brata na przykład) żeby też się rozciągali

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
Ja się zawsze rozciągam, ale z mężem jest problem. On po skończonym treningu idzie prosto do szatni, a na moje pytanie o rozciąganie zawsze mówi, że w domu. No a w domu to już przecież po ptokach :(.
A potem się dziwi, że go coś boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 101
No właśnie, a potem zakwasy, i za pare lat mamy siłe podniesc siatki, ale zeby sie schylić i do nich dosięgnąć to już gorzej :)

Jakie ćwiczenia są Waszym zdaniem najlepsze? Ja ostatnio zaczełam czerpać ćwiczenia z Jogi :)

Zmieniony przez - MyniaFit w dniu 2014-01-16 15:00:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
Ja czerpię z Mawashiego, że tak powiem

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fizjoterapeuta w Warszawie

Następny temat

CKD I CHEAT MEAL

WHEY premium