SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stosowac odblok czy nie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
Yo pakery :) mam pytanie!! mam 100 tabletek mety rukiej o nazwie "Methandienone" kiedyś cwiczylem! ale zaprzestalem! ta przerwa trwala okolo rok i juz wszystko zdązylo mi spasć! teraz kupilem mete! i juz ją zazywam od 1,5 tygodnia!a teraz sie zastanawiam czy stosowac po 1 takim cyklu odblok czy moze nie ma takiej potrzeby???podkreslam ze nigdy wczesniej nie bralem zadnych sterydow!a po tych ok 2 tygodniach czuje sie znakomicie! masa wzrosla i to o duzo! wszyscy to zauwazyli! prosze o porady zastosowac to czy moze nie?? z gory dzieki!! :)

;))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
McGriff tylko ze tą mete dostalem od kogos z wdziecznosci! nic za nią nie placilem a teraz nie wiem skad wziąsc clomid! musze miec na nia recepte!

;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
odblok zawsze jest potrzebny.Zastosuj po mecie 12tab clomidu i będzie ok lepiej wiecej zjesc i miec pewnosc ze sie odblokujesz niz mniej i nie miec tej pewnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2452
odblok bys sie przydal, lepiej dla organizmu, choc na pierwszy cykl mogles zapodac 64 tab mety.a co do efektow..to jest twoj pierwszy cykl wiec efekty przychodza szybko pozniej juz tak szybko nie beda przychodzic.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3488
6 tabletek clomidu powinno starczyc, chociaz znam duzo osob ktorzy nie robili odbloku, znaczy robili ale z dziewczyna w lozku przez tydzien codziennie i raczej jest ok wszyscy beda Ci pisali zebys zrobil odblok ale 50% tych osob to tylko pisze dla zasady ze trzeba i kropka i ze gdzies przeczytali ze tak musi byc, a tak naprawde to meta ledwo co blokuje w 1/3 gora wiec koniecznie to nie musi byc, ale lepiej zrob zebys lepiej sie czul, znam duzo osob ktorzy nie robili i wyszli na tym dobrze a znam Ci co robili to od tych tabletek im syfy wy***alo jeszcze wiecej niz po mecie zjedz na recznym przez tydzien 2 razy dziennie i wyjdziesz jeszcze lepiej niz ten clomid

Zmieniony przez - legia_cwks w dniu 2006-12-27 14:51:56

...płacz na treningu, śmiej się podczas walki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
hmm legia_cwks "ale lepiej zrob zebys lepiej sie czul, znam duzo osob ktorzy nie robili i wyszli na tym dobrze"??? a bede sie czul nie dobrze?wydaje mi sie ze wiekszych skutkow ubocznych tego cyklu nie bedzie!ale nie wiem

;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
odblok zawsze jest potrzebny - nie prawda

jak to tylko 100 mety to obejdzie sie bez, kup sobie tribulusa i bedzie git

zdr.

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4515
polecam attitude bralem po mecie i byl wypas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
taniej wyjdzie chyba 5 tab clomu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24232
legia_cwks mylisz sie poniewaz meta blokuje i to nawet bardzo
ale do 100tabsow mysle ze trib i zma wystarczy polecam z-force "dymatize"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
ok to jak nie wezme to jakie bedzie mialo to konsekwencje??

;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
jak masz kase na koks to i na 12tabs clomidu tez sie znajdzie, na zle napewno Ci to nie wyjdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie cykl...

Następny temat

Winstrol - różnica między wersją oralną a iniekcyjna. ART

WHEY premium