SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stomatolog Koszalin

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6033

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Witam.

Szukam naprawde dobrego stomatologa w Koszalinie. Jeśli chodzi o te sprawy to jestem boidudek :P Jak tylko slysze slowo stomatolog to od razu nogi z waty mam Poprosze o jakiś kontakt, adres ?

zdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
bastek na ul.pilsudskiego

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Heheeh mam do niego dosłownie 5 metrów ) Kiedyś byłem i było bardzo spoko, jedyne co mnie zabolało to cena... ;(


pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
siema. polecam pana tłuszczaka ul. bałtycka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
dr Mikulska, ul Morelowa (lecze sie u niej od 10 lat, wstawila mi zeby po tym jak polamalem jakies 10 lat temu i do teraz nic sie z nimi nie dzieje, nawet nie widac, ze sa sztuczne)
dr Szczawińska, ul. Śliwkowa (bardzo dobra znajoma, rownie swietna dentystka)

jak jestes zainteresowany to podbij na pm przesli Ci numery

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Dzieki !! Musze zawitać do któregoś, a nie chcę iść w ciemno.


zdr.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dermatolog Szczecin

Następny temat

szczecin akademiki

WHEY premium