SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

StiX - post konsultacyjny

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jadąc na sucho tym planem, z góry jesteś skazany na przegraną. Typowy plan od koksiarzy, dla koksiarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
ee to ja jestem taki koksiarz bez koksu ;D już robiłem niby plany które według wielu ludzi z SFD są przeładowane ;/ a mi całkiem nieźle wchodziły ;D na sucho nawet;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
Chciałbym abyś sprawdził czy teraz MC robiłem odpowiednio... dało rade robić lepiej no ale nie wiem jak jest... oceń ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dobrze, że odkładasz sztangę. Postaraj się trochę niżej dupą zabierać. Proponuję zostać na tym ciężarze i szlifować technikę. Na górze nie musisz się tak mocno odchylać - w zasadzie wcale nie powinno się tak robić. Trójboiści tak robią na zawodach często, bo większa szansa, że zaliczą bój ale ogólnie nie rób tak

PS: Staraj się podnosić jak najszybciej i również szybko opuszczaj sztangę.

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-12-09 21:29:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
okk robiłem tak. w hooy szybko przy 76kg ale wydawało mi się, że za szybko;p no ale okk w następną środę dostosuje się i zrobie : Szybko w góre lecz nie odchylać się tak i szybko w dół sekunda na dole i znów szybko góra szybko dół :) tak może być ? czy 2 sec na dole ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Może być Im większe przyspieszenie tym większa siła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
Mam takie pytanie.. jestem w końcówce 8 tygodnia.. mam strasznie ciężko te 110kg ;/ i chciałbym skrócić plan o ten 1 tydzień... i teraz zrobić przerwe a za tydzień rekord sprawdzić ... dało by rade tak zrobić ? było by dla mnie o wiele lepiej
i jeśli tak to czy mógłbyś rozpisać jak podchodzić pod 115 czy nie wiem ile ? jak radzisz ? bo czuje, że te 120kg nie pójdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Według tego co widziałem to mała szansa żeby 110 poszła. Zarżnąłeś się. Ja bym sobie już tę ławę darował i odpoczął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
żeby 110 poszło ? 110 już nawet dziś podniosłem i wcześniej lecz no później brak sił a może motywacji ;/ jednak chciałbym sprawdzić ten max ... 115... rozpisał byś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
20/10 55/5 65/3 75/3 85/1 95/1 105/1 115/1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaftan do przysiadów - pomoc w doborze

Następny temat

Pomoc

WHEY premium