SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy - Masa i rzeżba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
dieta + odzywki, ale i tak wiemy ze wbijesz deke. nie rob sobie krzywdy i dobij testa do tego chociaz.

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
To w takim razie pomóżcie Mi.
Jakie odżywki aby "szybko i dużo przytyć" + jak potem wyrzeźbic się jakie odzywki.
DZIĘKUJĘ BARDZO WSZYSTKIM ZA WYPOWIEDZI!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9484
1 za***iście ważna zasada tego sportu! tu niema nic szybko i dużo, a zapewne chciałbyś uzyskać wielkie postepy w ciągu miecha może dwóch. Nawet z koksem bez podstaw żywieniowych i doświadczenia niema nic tak szybko[ no może doświadczeni potrafią czynić cuda]
Nie myśl, że przytyjesz 10-20kg bo to śmieszne i nawet nic by ci po tym nie zostało skoro chciałbyś się żeźbić[no może rozstępy by zostały] IMO nie rób sobie krzywydy na SAA zainwestuj w tanie białko np. Ostrowia i jakieś Mono a efekty przyjdą z czasem.
Sezon na dyskoteki zCi jechać czy coś aczyna się koło maja[więc zapewne wielu szykuję zestaw dyskotekowy= omka ;p]
Niechce ci jechać czy coś poprostu odradzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9484
Jeśli ten post coś wniósł dla Ciebie to możesz zarzucić sogiem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
Nie masz pojęcia o dobrej misce, o odżywkach i suplementacji, a bierzesz się za sterydy.
Żadne odżywki i suple nie pomogą, nawet SAA jeśli nie ogarniesz odżywiania. I od tego zacznij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
MASSIVE_91 sog POSZEDŁ :)
Dzieki wielkie wszystkim za rady!
mam nadzieje że wszystko będzie ok, będe oczywiście informował na forum.
Mam troche pieniędzy więc nie chce inwestować w "g**** za 5zł"
Opłaca się kupić http://allegro.pl/gaspari-myofusion-hydro-2-3kg-nowosc-tylko-u-nas-i1401387389.html + dodatkowo http://allegro.pl/trec-1100g-nitrobolon-ii-koszulkagratis-wyprzedaz-i1401040207.html  Jeżeli nie proszę o aukcje ale naprawde dobrych odzywek. Cena nie gra roli. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2721
jak o odżywki pytasz to masz do tego dział odpowiedni, poza tym z tego co wiem linków wklejać nie można.

TRAIN HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Wiem ze jest do tego dział, ale jeżeli prowadzimy konwersacje między użytkownikami tutaj to dobrze jak by przeczytali wszystkie wiadomości i odpisali mi na powyższe pytanie/sugestie.
Jeżeli nie chcesz nic dodać więcej Panie V3R_K to sie nie wypowiadaj, bo ja licze na odpowiedzi na moje pytania, a nie na wiadomości typu.." jest inny dział.."

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2721
Ja wszystko rozumiem, i tamtą wypowiedzią chciałem Ci pomóc bo i tak ktoś by Ci to napisał i tak, po to forum ma działy aby nie było wszystko na kupie, poza tym chcesz kupować białko i sie pytasz czy dobre.. hmm może ono w ogóle nie jest Ci potrzebne ? Masz braki w diecie czy coś ? Może masz braki w węglach ? Poczytaj więcej.

Pozdro.

TRAIN HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Witam serdecznie
Jem dużo węglowodanów, białek, mam diete ale chciałbym sie wspomagac także odzywkami
Dlatego chce zakupić dobre białko + kreatyne
Dlatego proszę o POMOC jaka najlepiej, (ostrowia jest najtańsza wiec chyba najbardziej lipna?) Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek

Następny temat

pytanie o dany cykl

WHEY premium