SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy Powazna Prosba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1709

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Witam, bede szczery od poczatku.
Zalozylem konto tutaj tylko zeby napisac ten temat i dowiedziec sie tego na czym mi zalezy, chociaz przeczytalem juz wiele artykulów oraz obejrzalem wiele filmikow pragne dowiedziec sie informacji z jak najwiecej zrodel sie da bowiem zalezy mi na dobrych efektach.
Do treningow przykladam sie w 100 procentach i naprawde zalezy mi na tym co mowie nie jestem typowym nowiciuszem ktory szuka szybkiej masy.
Trenuje ktotko 7 miesiecy ale naprawde jestem pewien do tego co mam zamiar zrobic prosze nie probojcie mi tego wybic z glowy tlumaczac ze dieta i suple moga zrobic to samo co chce osiagnac ze sterydami bo jestem przekonany i tak czy siak to zrobie prosze wiec o pomoc.
Mialem zamiar wejsc na testosteron ale typek dokladnie druga strona medalu mowi ze jezzeli chce sie uzyskac prawdziwy efekt nalezy polaczyc tescia z czyms jeszcze np start metanabol 4/5 tyg potem 12 tyg tescia. Co wy na takie cos? Moze jest cos co zadziala na mnie lepiej? Mam 18 lat, waze 90 kg na krytycznej masie wywalilo mi brzuch wzrost 185 cm. Nie zalezy mi na budowie ciezkiego kulturysty bardziej chce dazyc do postury typu Zyzz / Lazar Angelov itd. Co najlepiej walnac zeby sie przy tym nie zalac na wakacje, a zbey efekty byly warte skutkow ubocznych. Silownie traktuje absolutnie powaznie wiem ze przy takim cyklu bede mial ulozona diete i tu bym chcial zebyscie przy podniau proponowanego cyklu napisali ile mniej wiecej kalori powinna zawierac dieta oraz na silowni dam z siebie 500% to wam obiecuje.
Jestem chlopakiem ktory duza czesc swojej mlodosci przesiedzial przy kompie, chce sie zmienic chce cos osiagnac jestem zdeterminowany i zmotywowany do zmian w swoim zyciu prosze o odpowiedz na pytania nie o ocenianie mnie.
Oczywyscie wiem ze wiekszosc ludzi na forum jest przeciwnikami sterydow i szanuje ich poglady wiem ze naturalnie tez mozna wygladac zaj**iscie i do wszystkiego mozna dojsc ale jak juz mowilem zdania nie zmienie wiec prosze o wypowiedzi ludzi ktorzy testowali rozne cykle lub maja o tym pojecie ! Wielkie dzieki z gory !

Zmieniony przez - Swierzak Progress w dniu 2014-11-17 22:56:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 731
Po pierwsze ankieta, po drugie to wątpie żeby ktoś tu Ci pomógł skoro posiadasz taki staż i nie wykorzystałeś nawet w małym stopniu swojego naturalnego potencjału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Rozumiem o co ci chodzi, moze i masz racje ale mowilem ci juz lepiej jak mi ktos pomoze niz mam zaj**ac cos co mi jedynie zaszkodzi nie sadzisz? zdania nie zmienie serio ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19584
Czegobys nie zaj**al nie bedziesz wygladal jak Zyzz czy inny Seid w krotki czasie a raczej nigdy. Chcesz forme do rwania dup na wakacje to ma byc niski bf i tyle. Redukcja a nie koks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Z jednej strony piszesz jakie to masz poważne podejście i nie jesteś jak inni a z drugiej walisz tekst "i tak wezmę".
To jest właśnie przejaw głupoty i chęci osiągnięcia szybkich efektów jak u 99% małolatów. Z takim stażem to nie masz jeszcze dobrego pojęcia o treningu a tym bardziej diecie a bez tego to nie wykorzystasz w 100% żadnego środka. Zrobisz 15 może 20% głównie wody, która po cyklu szybko zleci a Ty dalej będziesz wyglądał jak teraz albo, co bardziej prawdopodobne, jeszcze gorzej.

No ale przecież i tak wiesz lepiej

Zmieniony przez - KruQ w dniu 2014-11-17 23:52:13

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
tylko dodam ze zyz padl w wieku 20 lat a lazar byl miedzynarodowej rangi koszykarzem przed rozpoczeciem treningu i przygody z fitness modelingem, wiec u niego przejscie ze sportu na sport zrobilo nawet swoje. W twoim wieku naturalnie przy diecie zrobisz bardzo duzo. Przywiaz uwage do treningu ( silowego i aerobowego) i odzywiania a w 3 miesiace mozesz naprawde dobra transfromacje w twoim wieku zrobic ( polecam kanaly na youtubie Phisique of Greatness i Twin muscle workout, kolesie natualnie leca i tlumacza zasady treningu i diety na sucho, i sa przykladem na to ze mozna wygladac dobrze bez...)

Zmieniony przez - GroW w dniu 2014-11-18 01:59:28

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Zle mnie zrozumieliscie nie pisalem ze chce wygladac jak zyz albo lazar tylko ze w ta strone chce sie rozwijac a nie np jak burneika. Wiem jak umarl Zyzz wiem ze lazar byl koszykrzem i wiem ze raczej forma lazara mi nie grozi ale forma zyza jest spokojnie do osiagniecia nawet na sucho, tyle ze cwicze z kolegom i wspolnie podjelismy decyzje, on cwiczy dluzej wiec jakby co napewno nie pozwoli mi robic bledow, wazne dla mnie jest zeby nie zaszkodzic sobie bez efektow. I uwierz mi gosciu ze najmniej w tym wszystkim motywuje mnie wyrywanie dup. Wiem ze chcecie dobrze i moze dla was jako tych co cwicza kilka lat jest glupota to co pisze lub chce zrobic jednak prosil bym nadal o odpowiedz na pytanie glowne. Dzieki

ps. to juz nie chodzi o to czy brac czy nie bo to juz postanowione nie odciagajcie mnie od tego, pomozcie jak najmadrzej w to wejsc.

Zmieniony przez - Swierzak Progress w dniu 2014-11-18 05:14:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364392 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669003
ankieta działu od tego zacznij

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Masz wogole jakokolwiek diete?a druga rzecz jest taka ze skad ma ktos wiedziec ile masz miec kalorii na saa?tu zadnej wrozki nie ma,nie wiemy jakie masz zapptrzebowanie a po drugie wchodzac na cykl powinienes znac swoj organizm i powinienes wiedziec ile dac kcal...pozatym jw najpierw ankiete wypelnij i wklej

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2014-11-18 05:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12339
fajny jest ten twój emocjonalny szantaż: "i tak wezmę, a jak zrobię sobie krzywdę, to będzie wasza wina, bo mi nie chcieliście pomóc". twoje zdrowie, twoja głupota, twoja sprawa, będziesz gruby.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mostek enantat

Następny temat

odblok po testosteronie

WHEY premium