SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ste-Fan JFJKD on youtube

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
Nie ma czegos takiego jak za i przeciw. Nie chodzi o to czy JFJKD jest lepsze od JKD koncepcji czy nie. Chodzi o pokazac ludziom roznice pomiedzy autentycznymi naukami Bruce'a Lee a tym czym byli karmieni przez ostatnie kilkadziesiat lat. Głównym celem jest utrzymanie tych nauk żywych, czyli Jeet Kune Do ktore cwiczyl Bruce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Mnie on zawsze rozbawia tekstem żebyśmy pisali po angielsku chociaż forum jest Polskie.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112
???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112
nie juz nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ten temat się bardziej do tradycyjnych nadaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
To co z tego ze forum jest polskie?? Masz probelmy z angielskim to moge Ci tlumaczyc to co napisal Stefan;) Prosilem zeby pisac po angielsku, zeby Stefan mogl wlaczyc sie do dyskusji.

Nie wiem co w tym smiesznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
Ten post nie nadaje sie ani do MMA ani do tradycyjnych, lecz do osobnego "pokoju"/ "działu", ktory powinien sie nazywac JKD. Jesli podczepiacie JKD pod MMA to nie macie tak naprawde zadnego pojecia o tym co to jest JKD. Piszecie rozne bzdury na temat sztuki walki Bruce'a jak rowniez na temat kto byl Jego uczniem lub nie. Nie chce nikogo tu obrazac ale taka jest prawda. Podaje wam suche fakty ktore podwazaja to co mowicie o JKD. Nie mogac przyznac sie do bledu, staracie sie mnie obrazic lub pokazac mnie w zlym swietle.
Osoba piszaca ze Tim Tackett to orginalny uczen Bruce'a Lee sama siebie osmiesza. Tim nie uczyl sie od Bruce'a ale od Dana Inosanto, ktory tak naprawde nie naucza JKD tylko MMA ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
ten PAn zmoe i jest dobry (tak jak wieksozsc ludzi ktorzy trenuja kilkadziesiat lat) dlatego mam duzy repskt do karatekow, judokow, kung fu nawet co trneuja przynjamniej te 20 lat bo pomimo tego ze styl nie jest skuteczny jak niektore to oni POTRAFIA naprwde duzo i tkamim lepiej nie wchodzic w droge

ale treningi wedlug mnie to lipa (on zpawne trenowal u kogos lepszego dlteog tka dorbze umie to co umie) chodzi mi glownie o to ze on cos tam pokazuje a wszyscy siedza on jakas technike pokazuje a reszta stoi i nic nie robi przy tkaim tempie i sposobie nauczania ciezko sie czegos nauczyc...

oczywiscie mgoe sie mylic i tak wyszlo tylko daltego bo byla kamera i wsyskto bylo ukartowane "na pokaz"

napisalem jakie odnioslem wrazenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Akurat Ja jestem dwu-języczny i po Polsku oraz Angielsku mówię jednakowo dobrze. Więc przetłumaczyć to sobie możesz ulotkę z Mc Donalds pysiu

Natomiast forum jest Polskie i Moja opinia jest dokładnie taka sama jak ta którą usłyszałbyś na angielskim forum prosząc o dyskusję po Polsku. Nie widzę więc powodu dla nadmiernej gościnności.

Są translatory internetowe, niech koleś z nich korzysta jak chce tu rozmawiać.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wychodzenie z gardy bjj

Następny temat

trening zapasów

WHEY premium