SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stawy!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez B-REAL z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 560
Witam chciałem się dowiedziec co bierzecie na stawy i co polecilibyście dobrego , ja osobiscie biore 4flex ,FitMax Cissus,Flexit drink(brzoskwiniowy polcam) oraz łyżke żelatyny ;p ,wiem co za dużo to nie zdrowo ale jak narazie działa.










A.Sz.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
cissus jest bardzo dobry - sam mogłby wystarczyć...
zależy też co dokładnie dolega.

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-09-23 10:56:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Renover z Treca jest bardzo dobry, ewentuaknie joint therapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 560
Niestabilna noga jak by mi uciekała na bok, strzelanie przy przysiadzie w rzepkach ,bole w łokcjach czuje jak by sie wyginały dalej niż gdy wyprostowuje ręke , kostki strzelaja ale to od skreceń nie bola , barki i pachwiny tez nie bola ale strzelają , bylem u lekarza pokazałem mu wsumie flexit i mowil ze moge przedłuzyć tą suplementacje i zmniejszyc cieżary ale nie ćwicze juz od 2 września mam zamiar od nowego miesiaca zaczac bylem juz na silowni przedwczoraj porobic pare seri małymni ciezarami i nie jest tak źle ale to jeszcze nie to co ma być

A.Sz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
cissus jak najbardziej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl : Green Magnitude + White Flood ?

Następny temat

Badanie nt. bezpieczenstwa dlugotrwalego stosowania GMO

WHEY premium