SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanie/chodzenie na rękach - problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95
Witam! Mam dosyć może "laicki" problem, aczkolwiek nie daje mi to spokoju..
Ostatnio zacząłem się bawić w różne akrobacje i tu pojawił się problem (chyba), ponieważ przy staniu jak i chodzeniu na rękach, krew spływa mi do bańki, ciśnienie w głowie bardzo wzrasta i robie się czerwony... Czy to normalne? Jeżeli nie to gdzie leży problem i jak temu zapobiec?
Dodam ze to trochę wkurzające uczucie jak chce Ci głowę rozerwać

Bardzo prosiłbym o odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
A wiesz, że jak chodzisz to spływa odwrotnie? Masz w sumie kilka rozwiązań tego problemu:

- oddać całą krew,
- odciąć głowe,

albo ewentualnie najprostrze. Przestać chodzić na rękach skoro tak Cię ta krew irytuje. Prawda jest taka pewnych praw nie zmienisz. Ja też bym nie chciał grawitacji wtedy ponad tone na klate by się wyciskało, a nie sto kilkanaście kg...

... znowu polubiłem żelastwo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - plan, odzywki - ocena

Następny temat

muzzy17 - DZIENNIK - droga do wymarzonej sylwetki !!

WHEY premium