SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanabol ( Winstrol)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4491
Witam dostałem od kumpla Stanabol 100 tab po 10 mg (Alchemia-Pharma)kolor tabl-żółty (Kolor prawidłowy tzn czy nie jest to jakaś podróbka >?) ,
1.Zastanawiam się czy brać Stanabol w czsie redukcji czy zastosować go dopiero po redukcji ,
2.Czy dawkowanie trzech tabletek będzie odpowiednie tzn czy nie za mało ? ,i przyjomwać je do posiłków 1 tab. na jeden posiłek ?
3. Co na osłonkę czy Silimarol lub Sylimax 3 x dziennie po 2 tabl w ciasie cyklu starczy ,czy polecacie coś innego>.?A po skończonym cyklu Hapatil wystarczy ?
4.Robić jakieś przerwy ,czy brać Stanabol codziennie przez 5,6 tyg ,wyczytałem gdzieś żeby robić 5 dni cyklu 2 dni przerwy żeby wątroby zbytnio nie sforsować co o tym myślicie ..?

Ps.Szukałem na forum odpowiedzi na te pytania ale nie znalazłem ,interesujących mnie odpowiedzi....


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 100

Wzrost: 197

Obwód klatki: 122

Obwód ramienia: 45

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Staż na siłowni: 4 lata

Ilość spożywanego białka: 2,2 g na kg

Ilość spożywanych węglowodanów: 3,5 g na kg

Ilość spożywanych tłuszczów: -

Opis przebytych cykli sterydowych: Brak

Trening: 4x w tyg.

Cel cyklu: Siła,poprawa defin.

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): -

Stan zdrowia: Bardzo Dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: brak

Wyciskanie leżąc (MAX): -

Martwy ciąg (MAX): -

Przysiad (MAX): -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4491
Nie do końca :)cyferki mi się poplątały zamiast 197 powinno byś 187 cm przy wadze 105 kg ,miałem wcześniej sprostować ale nikt się nie czepiał a teraz już musiałem poprawić błąd :) Redukcja jest konieczne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
"Szukałem na forum odpowiedzi na te pytania ale nie znalazłem ,interesujących mnie odpowiedzi.."

to coś słabo szukałeś
wszystko było wałkowane wiele razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
1- możesz w czasie możesz po
2- 30-40 mg dziennie, w równych odstępach
3 - essentiale/esseliv+ewentualnie sylimarol, po cyklu hepatil
4- codziennie przez 6-7 tygodni

alchemia nie jest najlepszym wyborem, są dużo pewniejsze firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4491
Aras dzięki za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :).. Alchemie dostałem za darmo szkoda by było żeby się zmarnowało .Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
a masz Alchemie z srebrną naklejką czy tą starą ?
jeśli masz nowo to liczę że napiszesz jak działa bo brałem kiedyś 100tab tej starszej i działał jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4491
Tak mam ze srebrną naklejką ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
to chrupaj, kilka osób chrupało i nie narzekały... mam nadzieje że zdasz relacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4491
Napisze jak wyniki, ale to dopiero po redukcji zastosuje czyli jakieś 2 miesiące :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
Redukcja przy wzroście dwa metry i wadze 100kg?
z kości na ości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
petjack nie przesadzaj przecie to kawal chlopa Mysle ze w sredniowieczu niejedna dziewka ze wsi by sie usmiechala do takiego herosa.
A na powaznie to nie przesadzajmy ze 100kilowy czlek jest kością w dodatku czasem kilogram kilogramowi nierowny.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
Nie mówie o kościach, ale ja przy wzroście 187cm waże 100kg i mam może z 10%bf
A on przy dwóch metrach ma bf?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka dlaczego nie klepala?

Następny temat

Co robic ?

WHEY premium