SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stójka w bjj

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sram na partnerskie style i twoje rozdraznienie. Normalnie Ci odpowiedzialem a do Ciebie nie dociera. Jak nie rozumisz co do Ciebie mowi zawodnik i instruktor Bjj to don przyjedz a wytlumaczy Ci reczne.
Idz sie jeszce pokloc z karateka ze w goju-ryu nie ma kata albo z thai boxerem ze nie uderza sie w Muay thai piescia.


Paweł Ziółkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Navf zly moment.
Dziura2 wydaje mi sie ze Boruta jest dzisiaj wyjatkowo wku....ny to dlatego. Od niego jest to szczegolnie niemile. Ale coz z tym shotokanem to bylo dobre...
Pozdrawiam

Tylko pokonanie wlasnych slabosci jest prawdziwym zwyciestwem.


Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie ze jestem wku... ehm zdenerwowany. Ile razy mozna mowic to samo jak do kogos nie dociera?

Paweł Ziółkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Boruta cos dzisiaj wkurzony )

Ale szczerze mowiac to mu sie nie dziwie.
Meczy sie chlopak odpowiadajac sto razy na te same pytania, daje wam namiary na kluby a potem dostaje info od Fightera ze dostal maile krytykujace jego zachwyt nad bjj.

W****ic sie mozna, ale moze to nie to a Boruta ma inny powod.
W kazdym razie mi nic do tego.





z gówna powstałeś i gównem sie staniesz( jak mnie zaatakujesz:)

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Tu nie chodziło o żadną kłótnię, zresztą Kask też przyznał, że nie wszystko było jasne.... a zresztą, czytając Twoją odpowiedź zostaje mi tylko zacytować Bogusia Lindę:
"Nie chce mi się z Tobą gadać..." Jesteś prymitywny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
To było oczywiście do Boruty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam jestes zlobie prymitywny. Nie dociera do ciebie co ci mowie? Masaz klopoty z rozumieniem czy przyswajaniem tego co czytasz? a moze z czytaniem? Czy poprostu sie kleju nawachales?
Powtarza ci kilka razy a ty dalej nie trybisz? To chyba masz cos z gorem.

Paweł Ziółkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak tak lubisz Bogusia, to:
Co ty ****a wiesz o walce?

Paweł Ziółkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Jestem w szoku:)
Boruta texty o shotokanie to moze nie do mnie, jak masz dzisiaj zly dzien to poczekaj do jutra z odpisywaniem. To co my tu robimy (na tym forum) to ma byc DYSKUSJA, wiec napisalem ci co na ten temat sadze i poparlem pewnymi argumentami, obal je wszystkie a przyznam sie ze bylem w bledzie a nie wypisuj mi o shotokanie. Ja nic nie mam wspolnego z twoimi "zatargami" z kims kto pisze skargi do Fightera czy z nim samym, niwazne wasza sprawa a nie moja.
Wiem ze jestes "instruktorem" BJJ ale Mirek tez jest instruktorem a o uderzeniach nic nie mowi a niebieski pas ma, wiec cos w tym jest. A tak wogole co ma VALE-TUDO (walki bez regol?!) do BJJ???? oprocz tego ze zawodnicy BJJ za***iscie sobie radza w zawodach i BJJ jest najskuteczniejsza sztuka walki sposrod tam wystepujacych??
W wawie jest podzial: trening Vale-tudo to co innego niz trening BJJ.
I moze nie unos sie (i traktuj innych jak gowno) tylko dyskutuj jak dorosly czlowiek i jezeli uwazasz ze nie mam racji to przekonaj mnie do swoich.


KdH/BJJ/WWA

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
BJJ do Vale Tudo ma tyle, ze BJJ jest nastawione na walke realna/vale tudo, wiec nie sa to same chwyty. Nawet we wspomniany shotokanie jest podzial na walke sportowa i jakas tam samoobrone/walke uliczna (o slabej sktuecznosci), ale jest podzial. Mirek nie mowi o uderzeniach, bo ma od tego trenera boksu. Sam naucza parteru bo na tym sie najlepiej zna. A zajecia Vale Tudo do sekcja zaawansowana a nie inna, wiec jak widac BJJ prowadzi do walki na modle Vale Tudo.

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy raz!

Następny temat

Coś nowego we Wrocławiu

WHEY premium