SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stół do armwrestlingu

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
szymonwilu - nie robie tego stołu żeby iść na mistrzostwa
zresztą co za różnica czy dziury są wzdłuż czy w poprzek, skoro poduszka jest w dobrym miejscu... i nie spinaj się mistrzu.

co do plandeki - wiem jaka plandeka jest na pakach ciężarówek - jest to mocne i grube. igłą i nitką tego nie zszyjesz

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2011-08-21 12:05:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
kopekkk plandeka ma 2 strony jedna jest porowata druga sliska wybierzesz ktora bedzie Ci bardziej odpowiadac ja wybrał bym porowata z uwagi ze łokiec nie bedzie spadac:) TOYSY nie robisz stołu na mistrzostwa... a na czym bedziesz cwiczył?? płytko myslisz a to niepomoze Ci w tym sporcie...

Im cięższy trening, tym lżejsza walka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
szymonwilu

Szkoda że ty zbyt płytko przejrzałeś słownik ortograficzny...
Jakbyś jeszcze nie skumał o co mi chodzi (mimo tego że w przeciwieństwie do mnie myślisz głęboko): "nie" z czasownikami pisze się oddzielnie.

Stół robię aby sobie poćwiczyć na luzie, posiłować się ze znajomymi itp. Nie wiąże z tym sportem swojej płytkiej przyszłości.
więc wrzuć na luz

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2011-08-21 16:11:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
patrzcie poliglota się znalazł jak cos to przyjde do ciebie na nauke polskiego profesorze bark ci argumentów to sie czepiasz do pisania.... tak po za tym jestes jeszcze na tym forum?? myslałem ze wziałes sie za skrecanie długopisów bo stół ci nigdy nie wyjdzie "mocny wytrzymały i elegancki"... a juz napeno nie do siłowania na rece:)

Im cięższy trening, tym lżejsza walka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
^^^ nie wiem czemu kolega wyżej tak się spina, chłopie jak masz jakies cenne rady to się podziel nimi jak chcesz bo to zachowanie typu wiem jak cos zrobić, ale nie powiem jest co najmniej dziwne

temat dotyczy stołu arm to tylko na ten temat sie wypowiadaj!
jak już nadmieniłem cenne rady mile widziane bo toysy i kopekk robią stół pierwszy raz i mają prawo popełnić jakies błędy konstrukcyjne z drugiej strony wymiary stołu jak i wygląd jest dostepny dla wszystkich w sieci to na jakiej podstawie twierdzisz że ich stoły są niby gorsze od tych na zawodach???

nic napewno sie nikomu nie stanie przy sparowaniu na ich stole a i satysfakcja że zrobili go sami jest tym większa trzymam kciuki za kolegów i będę sledził ich poczynania w tym temacie

pozdro...

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
wiesz co mnie irytuje?? ze goscie nigdy nie stali na pudle na zadnych zawodach w polsce a wypowiadaja sie czesto na tematy na ktore nawet Igorowi Mazurenko jest ciezko sie wypowiedziec.... chciałem dac kilka rad (wroc na strone 5) zaczał sie madrowac ze tak jest zle sorry bardzo ale chyba gosc niewie co pisze... Ty jestes ze slaska? nalezysz moze do klubu?

Im cięższy trening, tym lżejsza walka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
sam zacząłeś gadkę...
koniec tego spamu już..

byłem dzisiaj na dwóch złomowiskach, aby dokupić profili do stołu, niestety nie znalazłem nic odpowiedniego w odpowiednich ilościach.

zobaczę na kolejnym, jak się nie uda to chyba dokupię nowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
szymonwilu ja sledze watek od początku i to ty zaczołes pyskówki ( tymi tekstami że wiesz, ale nie powiesz) odpowiadam na pytanie nie nie należe do klubu narazie a jestem ze Śląska..obys mnie nie zjechał za to że nie należe do klubu i na pudłach nie stałem

Toysy przyjedx do nas złomowisk mnóstwo napewno cos znajdziesz

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
mieszkam między łodzią a warszawą więc... trochę mi się nie opłaci tam jechać do ciebie jeszcze mam do objechania dwa złomowiska. może się uda coś wybrać

na dniach się wybiorę. dam znać czy coś znalazłem. jeśli tak to wrzucę fotki na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 478







zostało jeszcze zrobić podłokietniki i to wszystko obić tapicerką :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Pudzianowski - następca Mariusza?

Następny temat

WZOREK Przegiales....

WHEY premium