SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stół do armwrestlingu

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
witam koledzy:) mam taka propozycje bo niedawno sam robiłem stół do siłowania i wiem ze mozna wiele rozwiazan zrobic minimalnym kosztem robocizny mianowicie mi chodzi o zdj stołu kopekk'a jezeli dobrze sie zastanowisz wystarcza tylko 2 dziury montowania podłokietnika(tak jak w orginalnym stole) co do materiału na obicie blatu proponuje zwyczajna plandeke taka jakie sa na samochodach ciezarowych (bardzo mocny materiał) ale rowniez nadaje sie na podłokietnkiki jak i na posuszki boczne koszt takiej plandeki bedzie wachał sie w granicach 30-40zł blat ewidentnie zastosował bym drewniany badz ze sklejki ze wzgladu na łatwosc obicia (mozna uzyc zwykłego szywacza tapicerskiego) materiał jaki jest stosowany na rame ma wymiar 40mmx40mm(ja mam 20x40) nogi naturalnie okragłe z rurki 1 cal'a bodz 5/4cal mysle ze w nidługim czasie wrzuce pare zdjec jezeli moge jeszcze cos poradzic to kolego TOYSY mozesz ta gabke z samocodu smiało wykorzystac ale zrob cieniutka deseczke pod nia 1,5cm-2cm bedziesz mogł zamontowac bolce do montarzu a za razem wysokosc bedzie wynosiła 5cm:) ja niestety niemam rozkrecanego ale jezeli znalazł by sie amator na moj obecy sprzedał bym i z checia sprobował bym zmontowac nowego przyblizonego wygladem do orginału pozdr!!

Im cięższy trening, tym lżejsza walka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 478
szymonwilu a z czego robiłeś podłokietniki? wstawiaj fotki-wszystko się przyda ;]
87Brad87 mozesz mi podac swoj e-mail albo gg bo nie moge do Ciebie napisać(za mało postów) a mam pare pytań :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
ja zakupiłem gabke w sklepie z podłogami/panelami ok 1,5zł za 1m2 złozyłem w 5 warstw pod spod wyciałem deseczke o wymiarach takich jak orginalna poduchaz uwzgrlenieniem nadłozenia materiału obicie zrobione z starego płaszcza skorzanego (chciałem z tej plandeki ale za mało jej zakupiłem i mi niestarczyło:( )pzdr!!

Im cięższy trening, tym lżejsza walka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ja wolę może trochę dołożyć i jednak mieć coś co jest mocne, wytrzymałe i eleganckie.

wystarcza tylko 2 dziury montowania podłokietnika
nie wiem w jaki sposób


kolego TOYSY mozesz ta gabke z samocodu smiało wykorzystac
gdybys uważniej przeczytał to co napisałem, to wiedziałbyś, że ta gąbka jest potrzebna do samochodu


dzięki jednak za porady wrzuć fotki

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2011-08-20 13:38:18

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2011-08-20 13:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
moge sobie reke uciac ze bys niezdarł tej skóry jesli myslisz ze skaj wytrzyma to zycze powodzenia:) zakup wiecej na remonty:) a co do 2 dziur musisz pomyslec bo jest naprawde mozliwe tak samo jak w orginalnym stole:) chyba ze jeszcze nie miałes doczynienia z orginałem...:Dale na to Ci nic nieporadze trzeba jezdzic po zawodach i sie przygladac konstrukcji:) zdradził bym to jak wykonac ale armwrestling to nie sama siła widac to zwłaszcza ma MP i PP tam trzeba myslec a zamocowanie niewymaga wiele myslenia:) od czegos trzeba zaczac panowie zeby pozniej myslenie nie bolało podczas walki:)

Im cięższy trening, tym lżejsza walka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
kopekkk gg; 12800726 wal smiało

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
http://imageshack.us/g/263/img3244p.jpg/ cos ode mnie:) z góry pisze poduszek bocznych niemam na korzysc innej rzeczy:) jakiej - no i tu trzeba znów myslec:)

Im cięższy trening, tym lżejsza walka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
jeśli myślisz, że jesteś taki mądry, że możesz po mnie jeździć bo uważasz mnie za głupka (i w dodatku myślisz że robisz to w subtelny sposób) to się mylisz

nie widziałem nigdy oryginału, co nie oznacza, że jestem *****em.

co do tego że można zrobić to na dwóch śrubach to jestem tego świadom, widać zresztą takie rozwiązanie na filmiku, który wstawiłem w tym temacie wcześniej. Jednak tam widać że cała poduszka - jeśli nie jest przykręcona od dołu- może wyskoczyć podczas walki. A w moim rozwiązaniu do czegoś takiego nie dojdzie.

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2011-08-21 01:54:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
to wiec co za problem przykecic poduszke jednym badz dwoma motylkami? jak bedzie przykrecone bedzie stabilniejsze... gosciu motylek kosztuje 20groszy!! po za tym kto powiedział ze niemam przykreconych!!?? wiec niepi****l mi ze rozwiazenie jest złe bo jest bardzo dobre mocne do tego tanie a chyba kazdemu tutaj zalezy na tym zeby to zrobic jak najtaniej i najprosciej bo gdybyscie sie z kasa nie liczyli to byscie sobie orginał od Igora zakupili koszt jedyne 2tysiaki pfff... ten stol ma byc wzrorowany w kazdym calu tak jak własnie tamten z prostej przyczyny - nabierzesz złych nawyków i nigdy nie wygrasz na profesionalnym stole stoczyłem w zyciu juz kilka walk na roznych stolach i wiem ze stół a stół to jest roznica ale jak Ty bedziesz wlaczył na przystankach lub w barach to rob co chcesz mało mnie to interesuje a jak uwazasz ze jestes taki silny i taki mardy to chce widziec Twoje starty na Pucharze Polski pod koniec roku bede stał w pierwszym rzedzie i popatrze jak walczysz 2 walki po czym pomacham Ci biała chusteczka jak bedziesz wracał do domu... a jak niezamierzasz startowac w profesionalnych zawodach prosze Cie zrob przysługe niewypowiadaj sie na forum bo tylko inni na tym traca bo stół to podstawa

Im cięższy trening, tym lżejsza walka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 478
izi bojs nie ma o się denerwować :)
szymonwilu - ta plandeka na podłokietniki to nawet dobry pomysł bo na pewno jest wytrzymalsza od skaju, a jak lokiec na tym sie czuje? śliska jest ta plandeka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Pudzianowski - następca Mariusza?

Następny temat

WZOREK Przegiales....

WHEY premium