SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt do domu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33131 Napisanych postów 23203 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278137
desspoo
kolego monkey22 w jaki sposób przymocowałeś drążek jeśli go masz mocowanego do sufitu
bo ja wszystko wymierzyłem wywierciłem pierwsze otwory a tu się okazuje że kołki rozporowe które były w komplecie wypadają z otworów i w ogóle nie dają się dokręcić
i jeszcze takie pytanie
czy 6zł za kilo stalowego obciążenia do dobra cena?



Zmieniony przez - desspoo w dniu 7/1/2022 1:10:09 AM
Oryginalne kołki były zbyt małe , kupiłem specjalne długie kotwy i nie oszczedzałem i wtedy za same 4 kotwy zapłąciłem pod 100 zł ale takie że dynamitem nie urwie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 256
To ja póki co powiesiłem na oryginalnych kółkach jak zrobi się nie stabilnie to wtedy kołki wymienię na jakieś mocniejsze może na kotwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76024 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754809
Niestety z kurierami nie jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Tego typu sprawę polecam załatwić samemu w wydziale głównym firmy kurierskiej. Nie powinno z tym być problemu. Ewentualnie możesz zmienić firmę kurierską na inną.

Obciążenie do treningu polecam kupować takie, żeby przede wszystkim było funkcjonalne, czyli o standardowej średnicy do sztangi olimpijskiej, a nie jakieś nakręcane, czy o wąskiej średnicy. Chyba, że nasz dostęp do takiego, które nie jest standardowe, ale masz dużo taniej. To już musisz się zastanowić jak chcesz inwestować w domową siłownię.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 256
bardziej mnie ciekawiło czy w waszych miastach też są takie przeboje z kurierami czy to tylko u mnie w mieście
obciążenie te co znalazłem to mają średnice 31cm to chyba standard?
a do tego co kupiłem to sb zrobię jeszcze pasy podwieszane wyjdzie mnie jakieś 10 zł to i będzie do zrobienia podciągania australijskiego itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wąska talia - jak trenować?

Następny temat

Drżenie mięśni w trakcie treningu

WHEY premium