SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
Siema mam taka sprawe jak najlepiej robic zastrzyk w udo? igla 6 jest dobra? wbijac ja cala? Jest mozliwosc przebicia miesnia na wylot? bo Czasami jak zaciagam tloczek to mam bombelki i puszcze i wraca spowrotem a czasami zaciagne nie ma bombelkow i tloczek nie wraca na swoje miejsce puszczam go a on jakby sie zacia i sam musze nacisnac zeby poszedl spowrotem w dol i tak sie zastanawiam czy wtedy igla jest w miesniu czy nie trafilem w miesien?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Żyły uwidoczniają się od wysiłku, bo więcej krwi jest pompowanej do pracujących partii aby je lepiej dotlenić, uwidoczniają się przy wysokim ciśnieniu a także przy wysokiej temperaturze otoczenia, bo krew jest pompowana do naczyń podskórnych aby się wychłodziła.
Analogicznie znikają, kiedy jest zimno bo organizm gromadzi ją głównie wokół narządów wewnętrznych aby je ogrzać.

Przy niskim poziomie BF będą zawsze widoczne.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
uzupełnij wiek w profilu aby był widoczny. Ja w udko bije 8 i jest git, a tłoczek czasami wraca, czasami trzeba mu pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
0,6 albo 0,7, długość zależy od uda w sumie
Tłoczek nie musi wrócić. To nie powietrze, to podciśnienie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
A jakie sa objawy trafienia w zyle? bo dzis mialem dziwna sytuacje wbilem igle zaciagnelem tloczek i lecialo powietrze wiec wbilem soczek no i jak juz skonczylem to czasami znow tloczek zaciagam zeby resztki do konca wbic no i zaciagnelem i zaczela sie nabierac krew a wczesniej bylo powietrze....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jakbyś w bił w kabel to już byś dostał zatoru i leżał siny a nie skrobał po necie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
Aha to widocznie nie trafilem ale nie wiem czemu na koniec krew sie nabrala do strzykawki..... Mowisz trafienie w zyle = zgon? a co to moze byc ze moje zyly sa roznych wielkosci? tzn raz sie robia grube a raz chudziutkie a jak robia sie chudziutkie to dla mnie zimno sie robi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nooo, z tymi żyłami to pojechałeś. Kłania się anatomia człowieka -> układ krążenia -> układ naczyniowy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
Dlatego tu pytam zeby ktos mi wytlumaczyl bo nie wiem ocb na treningu jak moje zyly sa normalne grube i wgl to nawet pompuje mnie bardziej nawet o 1-2 cm wiecej np w lapie niz wtedy kiedy moje rzyly sa chudziutkie a biore AAKG zeby moje naczynia sie poszerzaly. Akurat w tym kierunku nie mam duzego pojecia wiec moglbys pomoc jak wiesz o co chodzi :) Zazwyczaj jest tak robi mi sie zimno moje rzyly robia sie strasznie chude i rece i nogi tez wtedy traca na obwodach a ja zaczynam sie caly pocic mimo ze jest mi zimno moje dlonie stopy i pachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jak sam dotrzesz do info to więcej przyswoisz. Bo tak przeczytasz i nic z tego nie wyniesiesz na przyszłość.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
Wyniose i duzo zapamietam szukam i znalesc nie moge a to jest juz denerwujace takie wypoty i wgl raz fajny trening potem marny bo slabo pompuje wypacam sie trace wymiary i te zyly sie kurcza nie wiem ocb....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
I to nie jest przyjemne jak jest z 20 stopni na podworku a Ci jest zimno ze musisz bluze nakladac bo jakies dziwne wypoty masz i zyly Ci sie kurcza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konsekwencje alko z tamoxifenem i clomidem

Następny temat

Odblok po dłuższym cyklu do sprawdzenia.

WHEY premium