SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsz cykla deka + tesc , jak ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
WItam mam 10 strzalow deki (5ampulek) i 10 strzalow testosteronu prolongatum, chalbym abyscie mi ulozyli jakis sensowny cykl z tego, podpowiedzili jakie odzywki kupic, jak cwiczyc na koksie itd... Z gory dzieki.

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Ale po cholerę podczepiasz to pod temat sprzed 3 lat?!
Nie możesz założyć nowego?!
A tak w ogóle wie ktoś co za burdel się tu robi? Czemu posty nieaktywnych userów są podpisane pod konto mateo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 ampulek deki to 10 strzalow tak ?? Glupi jestes i tyle o

Masz zamalo deki a przedewszystkim tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
hmm tomaszeq nei tak nerwowo wiem ze jest duszno i wszystko wkur.wia :) chlopcze 109 strzalow deki to 10 amp po 2ml jedna amp co 7dni i 200mg tescia prolo co 5-6 dni czyli 2 amp na jeden strzal wiec potrzebujesz 20ml deci i 30 strzalow prolo
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
Tomasz smieszny czlowieczku jedna amupulka 2ml mozna bez problemu rozbijac na 2 strzaly ale czlowiekowi Twojego pokroju ciezko to chyba zrozumiec... A glupi to jest Twoj stary.

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
Kumek dziwne sa Twoje pytania o odżywanianie i trening. Biorąc sie za koks te dwie sprawy powinienieś mieć zapięte na ostatni guzik.
Biorąc saa przy ndst podstawach wiedzy nt odżywiania i treningu marnujesz kase !

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
Traktuje sprawe zdawkowo poniewaz ja nie cwicze na silowni juz kupe czasu ostatni tylko trenuje judo sporo. CYkl jest dla mojego kumpla, poprosil mnie zebym zapytal tutaj jak ulozyc cykl z taka iloscia koksu, ale widze ze tutaj sami cwaniacy zadufani w sobie... Po kiego jest to forum jak tu zamaist pomagac, podpowiadac i przedewszystkim odpowiadac na pytania to sa jakies smiechy, wyzwiska itd. Niech sie znajdzie ktos normalny i konkretny kto podpowie koledze jak to zrobic zeby sobie krzywdy nie zrobil.

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
przeciez ci kuwa napisalem jak brac i ze malo wszystkiego co ty jeszcze chcesz moze ci przelac kase na konto zeby se dokupil ???

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
Kumek kłamiesz w 1 czy 3 wypowiedzi ?
w 1 piszesz mam 10 deki..., chciałbym abyście mi ułożyli,
w 3 piszesz o cyklu dla kumpla.
Z tego wynika,że to ty jesteś cwaniakiem bro

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
Ja pierd.ole. Ludzie napisalem ze mam bo nie raz naczytalem sie tutaj "rozpiszcie cykl dla kumpla" I wszyscy odpowiadali tak tak dla kumpla, wiec chcialem sobie oszczedzic, a jak pojechaliscie ze mna jak z jakies gownem to napsalem ze to nie dla mnie, bo jakbym sam sobie ukladal cykl to bym to jakos lepiej rozplanowal, myslicie ze k.urwa nie wiem ze to smieszny cykl, ale jak juz ma i chce brac to niech bierze tak zeby chociaz mial wymierne korzysci z tego. Robi Wam to roznice czy to dla mnie czy dla kumpla?? ZAmiast tyle pieprzyc napisalbys wez tak i tak wtedy i wtedy, a nie jakies dyskusje...

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 458 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26142
jak ci ludzie piszą ze 5 amp. deca to zamało bo kuc trzeba co najmniej 200ml tygodniowo to ty wyzywasz ludzi i mowisz ze mozna kuć połowe amp. skoro jestes taki inteligent to sam rozpisz kumplowi .wszystkiego za mało ma.

Can I at least get a blow job ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
kumek pobluzgaj sobie jeszcze ...

do insomnii ...

Moderator działu Prawo i Ekonomia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojsko + Meta

Następny temat

wino w tabsach czy w szotach?

WHEY premium