SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzenie provironu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94700 Napisanych postów 364667 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669749
w dopingu stosuje się nawet większe dawki
fakt ja na 50 lecę prawie rok,lecz na mostku z hcg jak wrzuciłem 100 mg inny człowiek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Widziałem rozpiski po 250mg Provi, ale to już jakieś wymysły, lepiej puknąć masteron.
Uroda mesterolonu polega na niskiej toksyczności i słabym wpływie na oś syntezy steroidów, a to dotyczy niskich dawek, tak do 100mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1199
Ok. Dzięki Panowie,jestem już mądrzejszy. Byscie jeszcze napisali czy rozbijać te 50mg. na 2 dawki i czy mozna na czczo to łykać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Dla obniżenia poziomu SHBG, czyli nasilenia działania innych sterydów krążących w systemie, lepsze będą 2 porcje po 25mg co 12h.
Dla lepszego samopoczucia i poprawy libido, jedna 50mg, najlepiej rano.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Ja biorę na czczo 25mg i po 3 h przed 2 śniadaniem. Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
IMO dobre dzialanie objawia sie obawa o zlamanie penisa podczas stosunku i libido wiekszym niz na samym tescie. Druga sprawa, ze sie nie opyla ug bo bez wiekszych problemow mozna recke dostac na 3-6 opakpowan a cena 100% to tylko 30pln za 20 tabsow.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
Możesz napisać coś więcej o tej recepcie, jak ją załatwiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
U nie dobrego lekarza, ze mi nie staje i bralem, a u dobrego ;) to mowie ze bede mniej koksu walil bo wiaze shgb. Taki mily pan doktor to mi od razu powiedziel, ze koksu to nie przepisze ale hcg, ia itp w przypadku brania koksu to czuje sie zobowiazany. Zalezy jak trafisz.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Ja powiedziałem, interniście, że mam mało fruktozy w spermie, a staramy się o dziecko i endo mi zapisał Provi, a jest na urlopie i dostałem 20 opakowań w kilku rzutach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Panowie, kwestie jak załatwianie recept to już na pw sobie obgadajcie, nie na publiku.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy z ukrainy

Następny temat

3 cykl prośba o sprawdzenie

WHEY premium