SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposób na rozstępy - mi pomógł

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
Możliwe, że ktoś na forum już o tym wspominał ale nie znalazłem więc uznałem, że warto napisać :D

Od dłuższego już czasu walczyłem z wciąż powstającymi rozstępami na moim ciele, głównie na bicepsach oraz w okolicach pach. Bezskutecznie. Stosowałem różne serum i maści z drogerii lub aptek, ale rozstępy ciągle sie pojawiały i to takie perfidne duże, głębokie i czerwone. Kierując się informacjami na SFD postanowiłem zainwestować w maść mocznikową, przyznam pomaga ale cudu sie po niej spodziewać nie można, po 2 tubkach moje rozstępy wybieliły sie trochę i to chyba wszystko bo nowe i tak sie pojawiały. Czytałem różne arty w encyklopediach, na forach itp na temat kolagenu. Uznałem, że skoro uelastycznia skure i poprawia jej wygląd może pomóc z rozstępami. Był to strzał w dziesiątke :D od jakiegoś czasu biorę kolagen w tabletkach i jestem baaaaaaardzo zadowolony, nie widzę aby pojawiały mi się nowe rozstępy, obecne wypłyciły sie i trochę zwężyły, pojaśniały i ogólnie stały się mniej widoczne. Pierwsze efekty zauważyłem już po 1 tygodniu stosowania, nadal używam sporadycznie maści mocznikowej i na pewno kupie następną tubkę lub spróbuje z inną polecaną na SFD ale głównie poprawę wyglądu moich rozstępów zawdzięczam systematycznemu zażywaniu kolagenu w tabletkach. Polecam zainwestować w ten produkt wszystkim mającym problem z rozsępami, lub obawiającym sie ich powstania

Siła Masa Rzeźba

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
ostatnio ktos mi mowil ze bardzo dorby sposob to spirytus + olejek podobno zchodzi wszystko,nie probowalem moze ktos probowal tej metody ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super gix666. spróbuję na bank :)

no chyba, że ktoś wie, że są jakieś przeciwskazania ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
trzeba bylo podłączyc pod temat o rozstepach ale ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
sorry mój błąd ;) ale jak ktoś wpisze w wyszukiwarce to powinien znaleźć

Siła Masa Rzeźba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
czarny jakie proporcje ?

i chodzi o oliwke do ciała ? np taki j&j nonie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
No ja z kolagenem też wypróbuję na bank a jak z tym spirytusem i czy ktoś coś o tym powie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
znajoma mojej mamy i jeszcze inna znajoma wlasnie ta metoda robi bo sa po ciazy,dowiem sie w szczegolach jak to wyglada i wam odpisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 272
a co to za specyfik w postaci kolagenu 'doustnie' ? czy poprostu wpadam do apteki i mowie 'prosze doustny kolagen' a pani bedzie wiedziala o co chodzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Jak juz to kolagen w postaci oralnej, lepszy transdermalny.
Jesli juz masz powstale rozstepy to kolagenem nic z nimi nie zrobisz, jedynie jako profilaktyka
Generalnie rozstepy nie sa zle, u kobiety to nie specjalnie wyglada ale u faceta?

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
i ten kolagen łykasz cały czas?
1

Sprowadzony do parteru przytrzymam cię parę sekund
Pora na duszenie, czy wytrzymasz na bezdechu?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wystajacy kiel

Następny temat

Recepta, identyfikacja no i problem ;/

WHEY premium