SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spory cykl prosze komentarz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
witaj dla mnie wazniejsza jest dlugosc cyklu wiec mokm zdaniem zrobic dwa cykle z 2 tyg. przerwa. w pracy gainer napewno sie przyda moze wcisniesz gdzies grahamke z kurakiem. laczenie jw. pozdrawiam

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Ja zrobilbym tak jak pisze banan najpierw zrobilbym jeden cykl Xp + nitrobolon pozniej drugi (oczywiscie przrwa musi tam byc miedzy cykalmi) a drugi zrobilbym Xp + Cr pisales ze Cie stac a wiec dokupilbys jedna puszke Xp nastepnie co do diety pisales ze idziesz do pracy o 10 wracasz o 18 pamietaj ze powinneles jesc mniej wiecej co 2,5 - 3 godziny a jak nie mozesz to wez w tym czasie gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11398 Napisanych postów 72683 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958556
trec - nie panikuj, polaczenie ko+xp powinno byc lepsze niz to Twoje wypasne polaczenie nitro+cr+xp, sam zobaczysz 2 cykle + przerwa i bedzie dobrze , zrobisz jak uwazasz ...reszte tez juz masz napisaną

no a te polaczenia: czyli xp+ko, nitro+xp, cr+nitro..to juz naprwwde 2 rzedna sprawa.ja napisalem, jak ja bym to bral czyli:
1st - cr+nitro
2nd - xp+mono, ale pisales ze kase masz wiec xp+xp or xp+ko itd

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-08-05 22:53:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
jesli dodasz KO do XP to napewno bedzie dobrze
wychodze z załozenia ze jesli do XP dodasz mono to nie wyciągniesz maximum z cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Crevolution
XPand
I Nitrobolon 240

Z TEGO CIEZKO ZROBIC 2 CYKLE
NO CHYBA ZE MASZ 60KG WAGI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11398 Napisanych postów 72683 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958556
bul - ale napisal dalej,ze srodki ma wiec dokupi cos jeszcze ko lub xp itd. zrobi 2 cykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2554
Bul ja planowałem jeden........... ale teraz sie zastanawiam czy to rozkładać

Zanim zabierzesz sie za koks pomyśl co będzie za będzie za pare lat.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok zatem tak
jesli zostaje to co masz to rob jeden

jesli dokupisz np ko to wtedy zrobisz dobre dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ja bym zrobił Crevoultion+Nitrobolon przez pierwsze 4 tygodnie i potem dowalił 2 porcje dziennie Xpanda. w sumie wyszloby na ok. 8 tygodni cykl i pełne wykorzystanie możliwosci kreatyny.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zanim zaczniesz suplementację... -> itf.prv.pl/jaktrenowac.html

Następny temat

TS I Glutamina

forma lato