SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sporty zimowe-SNOWBOARD

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zadnych teoretycznych lekcji - won na stok Nie po to sie czlowiek poobijał wieki temu, zeby teraz jakies teoretyczne porady dawał innym

A serio to idz na stok na caly dzien i juz, gotowe, inaczej sie nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Thanks. Dam ci soga za pomoc.
Pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
zaskron powodzenia na stoku Trzymam kciuki za Twoją pupę.
Mam nadzieję, że snowbord Ci się spodoba.

Dzięki za soga, niestety nie mogę odbić - nie mam abonamentu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Spox i dzieki.
PS: na stok sie nie wybieram, mieszkam w gorach i sami ubijamy trasy ostre.
Pozdro.

Zmieniony przez - zaskron w dniu 2007-02-02 20:50:21

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
No to zazdroszcze bliskości gór
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
na samym poczatku weź instruktora na godzinke(tyle wystarczy), zobaczysz technike, co i jak i potem swobodnie mozesz sobie samemu cwiczeyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Ok dzieki

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wez instruktora, ale to jest kosztowne chociaz pozniej napewno lepiej zaowocuje.
Co do mnie to ja uczylem sie sam z ksiazka o technice. Nie chce sie chwalic, ale nie powiem ze kalecze. Z ksiazki ze zdjeciami tez duzo mozna sie nauczyc. Juz po ok 5 godzinach jazdy podstawowa technike mialem mozna by powiedziec opanowana. Poczatkowo musisz nauczyc sie trzymac rownowage, hamowac, oraz "swobodnie zeslizgiwac" bokiem. Pozniej mozesz zaczac wykonywac lekkie(!) podskoki (one w duzej mierze wplywaja na rownowage). Ale jesli mieszkasz w gorach to napewno szybciej zrobisz postepy nizeli ja. Bedziesz mogl codziennie szlifowac umiejetnosci. Ja polecam ksiazke autorstwa Greg'a Daniellsa, bo zawsze mozesz siegnac pomocnych opisow z ilustracjami, nawet jesli sie zdecydujesz na instruktora. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
No wlasnie sie zastanawialem nad kaiazka ale od czasu do czasu ogladam extreme sport i tam pokazuja jak sie uczyc jezdzic na wszystkim. Zalezy od sezony. Jak jest letni to deskorolki rowery itp. itd. a jak zimowy to wiadomo narty, snowboard, łyzwy(w mniejszym stopniu a mozi i nawet wogole) no i tyle. ALe przewaznie to ucza i pokazuja ewolucje, jak je wykonywac a dokladnie jest pokazane jak stopy trzymac, w jakiej mamy byc pozycji itp. itd.
Moze ogladacie to??
Pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spiete plecy podczas biegania

Następny temat

Biegi i wyskok

WHEY premium