SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sporty walki po ACL

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
Siemanko jestem juz prawie rok po ACL lekarz który mnie operował powiedział ze noga jest juz 100% sprawna i jak zdrowa planuje za +- miesiąc wrócić do sportów walki myślałem nad boksem lub muay thai lub kickboxingiem któri mi doradzicie pod wzgledem bezpieczenstwa dla kolana zeby znowu wiezadla nie zerwac pozdro

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
kupilem szamie na chwile obecna zjadlem hmm z 5-7 saszetek mam nadzieje ze dobry zakup jak sie okaze ze tak to na pewno na stale dolaczy do mojej suplementacji

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Trudne pytania zadajesz :P A nie myslales o czyms w stylu np szachy ?;)

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Czemu mają służyć takie odpowiedzi?

Najbezpieczniejszy dla kolan byłby boks. Natomiast, skoro lekarz twierdzi, że noga jest w 100 % zdrowa, to i za style kopane możesz się wziąć. Przejdź się po sekcjach w swoim mieście i wybierz to, co Ci odpowiada najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
hack_pl
Trudne pytania zadajesz :P A nie myslales o czyms w stylu np szachy ?;)
człowieku takimi odpowiedziami cos wnosisz do tematu? chyba swoja glupote

Ashardon- wlasnie chyba na boks uderze bo w sumie bardziej mi sie podoba jak kopane ;) myslalem nad zapasami ale to juz zabojstwo by bylo

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
albo zrobie tak ze jakis czas pochodze sobie na boks a pozniej pojde na pare treningow kick boxingu i zobacze jak kolano bedzie sie zachowywac

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Ta odpowiedz ma sluzyc temu ,zeby osoby ktore zakladaja takie tematy najpierw troszke same pomyslaly rozsadnie.
Rok po takiej operacji nalezy w mojej ocenie rozpoczac uprawienie wyczynowe sportu na pewno mniej inwazyjnego niz sporty walki. Celem zaadaptowania sie aparatu wiezadlowego do wysilku.
Dopiero pozniej +- kolejny rok mozna pomyslec o powrocie do dyscyplin kontaktowych , gdzie nie tylko wysilek jest czynnikiem uszkadzajacym. Porozmawiaj ze swoim ortopeda co on mysli o powrocie do czynnego uprawiania sportow walki , bo gdybys przyszedl do mnie do gabinetu to na pewno bym Ci odradzil na tym etapie ;)



Zmieniony przez - hack_pl w dniu 2014-01-18 21:56:30

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
Po takich operacjach ludzie wracają do każdych sportów. Siłowych idt. Jeżeli operacja się udała możesz ćwiczyć wszystko. Nie baw się ze sobą tylko weź się za siebie. Jeszcze jeżeli masz sztuczne więzadło to jest on trudniejsze do zerwania niż to co miales wczesniej. Jak bym się nie ograniczał i robił co sobie wymysle. PS... Rok to bardzo długo... Sportowcy wracają po 6-8 miesiacach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
A co do rozmawiania z lekarzami o powrocie do sportu to większość zna się na leczeniu starych dziadkow a nie sportowców. Jest kilku w Polsce lekarzy który mogą Ci dokładnie poradzić ale trzeba iść oczywiście prywatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Boks najbardziej bezpieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
antoni100mg
Po takich operacjach ludzie wracają do każdych sportów. Siłowych idt. Jeżeli operacja się udała możesz ćwiczyć wszystko. Nie baw się ze sobą tylko weź się za siebie. Jeszcze jeżeli masz sztuczne więzadło to jest on trudniejsze do zerwania niż to co miales wczesniej. Jak bym się nie ograniczał i robił co sobie wymysle. PS... Rok to bardzo długo... Sportowcy wracają po 6-8 miesiacach

no sensowna odpowiedz wlasnie wiem ale w sumie boks najbardziej mi odpowiada wiec zostaje przy tym bo ta SW podoba mi sie jezeli jakos bedzie kolidowac ze szkola itp to pozostane na silowni :) dzieki pozdro

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
sensowna wypowiedź to była ta od Hacka,a ta od kolegi wyżej była po prostu taka jaką chciałeś przeczytać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piersi u nastolatka.

Następny temat

Kontuzje stawów barkowych związane z elastopatią

WHEY premium