SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sporty walki a cialo

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, temat nie zaciekawy, interesuje mnie budowa mojego ciala, chodzi mi tutaj glownie o sprawy z miesniami, trenuje sporty walki od ponad 2 lat, po tym okresie czasu powinienem byc w miare ubity, co prawda ubite mam jedynie brzuch, rece i nogi, a dokladnie skora na nich jest bardzo wiotka, nie wiem od czego to zalezy, czy moze od zlego odzywiania, co prawda nie jem regularnie , raz jem , raz nie jem, takze wytrzymalosc barkow ostatnio mi sie pogorszyla, podczas oddawania ciosow sierpowych i prostych, czuje palenie mięśni, prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2219
Hej,
szczerze to w sportach walki odżywiane odgrywa ogromną rolę. Trzeba dbać o dostarczenie z jedzonkiem energii, tak aby można było pracowac na wysokich obrotach (węgle złożone). Oczywiscie jedzenie regularne byłoby najrozsadniejsze, ale w pierwszej kolejnosci liczy sie jakosc tego pozywienia. Smieciowe zarcie tu nie pomoze. Ponadto ważna (bardzo) jest regeneracja. O tym należy bezwzglednie pamietac. Moze warto jakies suple wprowadzić. A co do barków... moze przetrenowanie Ci sie przytrafiło. Jak czesto cwiczysz - Moze tu jest problem. I co ćwiczysz?

______________________________
Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Ja nie ogarnąłem. Jestes w koncu ubity czy nie?
Regularne odzywianie to podstawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odcinek ledzwiowy ..

Następny temat

Dziwny objaw po bieganiu

WHEY premium