SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split-> FBW 15-10-5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3428
Ćwiczyłem już kiedyś splitem, później FBW, HST, teraz split, i chciałbym wrócić do FBW próbując jednocześnie czegoś nowego. Ogólnie u mnie masa prawie że nie idzie i zastanawialem się nad metodą 15-10-5, czytałem artykuły Wodyna. On zawsze proponuje dwa zestawy, ja jednak chciałbym ćwiczyć jednym. Zależy mi na maksymalnie prostych i ciężkich ćwiczeniach. Czy ten zestaw się nadaje do 15-10-5? Gdzie dać tutaj MC? Jak dam MC to zostawić uginanie na dwugłowe? I najważniejsza rzecz, jak wyglądają tutaj serie? Ile ich w jakie dni? To co ja podałem to zestaw który składałem pod normalne FBW, a nie wiem jak to wygląda tutaj. W artykule Wodyna wyglądało tak jakby w dni z 5 powt. było więcej serii.

1. Wiosłowanie hantlą lub sztangą 3 serie
2. Przysiady ze sztangą 3 serie
3. Uginanie nóg leżąc (na dwugłowe) 3 serie
4. Młotki 2 serie
5. Wyciskanie sztangi na płaskiej 3 serie
6. Wyciskanie hantli z klatki 2 serie
7. Popmki na poręczach 2 serie
8. Wspięcia stojąc 3 serie
9. brzuch 3 ss
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbe czy na mase

Następny temat

Plan Treningowy- redukcja, rzezba do oceny

WHEY premium