SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spamm post - Zasrany stereotyp %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1567
Dzisiaj idąc ulicą przydarzyła mi się niezbyt przyjemna historia. Może troche mało prawdopodobna, ale jednak prawdziwa.

Otóż byłem na targu, i zauważyłem że jakiś facet (chudy jak wafel) biegnie z torebką, a jakaś babka za nim sie drze że złodziej.
No to nie myśląc chwili dłużej zatrzymałem gościa odebrałem torbe i oddałem kobiecie... A ta do mnie z pyskiem że przerośnięty degenerat, że bandyta jestem tylko bym ludzi okradał!! później dołączyło do niej jeszcze kilka osób i tak mnie jechali dopóki jakiś gościu nie wtrącił że zrobiłem to co zrobiłem, czyli odzyskałem dla tej kobiety torebke... Później jakoś przeprosila babka, ludzie sie rozeszli, ale ja stałem dalej jak głupi

Spotkały was kiedyś takie sytuacje że wasza sylwetka i rozmiary mówiły za was i żadne wasze tłumaczenia nei pomagały?

dodam, że w moim przypadku stereotyp Tępego napakowanego bandyty jest krzywdzący, choćby dlatego że jestem na 3 roku psychologii, nigdy nikogo nie pobiłem (obrona własnej tu nei wliczam )

A więc jak to z wami?

Bo tak mi się spodobało...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
**** w to wbijaj, trzeba bylo im wszystkim na***ac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
"Ale to nie był film"?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
urzekla mnie twoja historia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8396
Kwestia przyzwyczajenia tez studiuje i kazdy kto mnie poznaje to z góry zakłada że duży idiota Dopiero po tym jak sie dowiadują że mam coś więcej niż podstawówe or zetke i troche oleju w głowie to zmieniają zdanie. Ale coś takiego mnie jeszcze nie spotkało co Ciebie ... Peszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
lepiej być dużym idiotą niż małym ale ciotą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
"lepiej dużym byc idiota niżli chudym ale ciotom"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
mogłeś sie nie wtrącać ,ty do nich z pomoca a oni do ciebie z mordą i jak tu ludziom pomagać

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1567
Shield, no właśnie ja nie potrafie być aż tak agresywny żeby bić ludzi bez powodu

Krzykacz - to nie był film

gregor - chętnie posłucham twojej

Bo tak mi się spodobało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
gregor - chętnie posłucham twojej

to sie nasłuchasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to trzeba sie tu bylo bujac wczesniej to bys sie nasluchal moich historii teraz juz mi sie pisac nie chce. po za tym sa nie z tej ziemi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Enantateirański

Następny temat

kiedy najlepiej brac mete

WHEY premium