SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spamm post - Zasrany stereotyp %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
na razie robie przez agencje,pewnie mnie nie przyjmą bo nie mam 18l,a jakby chcieli to sami by zatrudnili,a nie przez agencje

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
ban!
łamiesz regulamin



przecież niedługo kończysz 18 więc w czym problem?
plusem dla nich żę jesteś przez agencje jest to że nie muszą Cie zatrudniac ani żadnej umowy podpisywać, jak sie sprawdzisz to możę dostaniesz kontrakt

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Nie oszukujmy się, przepakowane miśki mogą w wielu dziedzinach życia mieć gorzej. Ostatnio mój kumpel zatrudniał do pracy gościa i niestety nie przyjął go bo wyglądał jak wyglądał, tzn. był "przerośnięty". Smutne to ale prawdziwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
******le kończe 18 i szukam nowej roboty,musze naruchać w **** kasy,żeby było na jakiś dobry cykl w pl,prawko i jakieś skromne auto

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3778
Siwy moze jakis skok na bank hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
eliasz,ale ja nie jestem przerośnięty

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3778
skromne autko Fiat 126 p - Fatalna Imitacja Automobilu Turystycznego ! 1-osobowego 2-drzwiowego 6-krotnie przeplaconego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
nie no,aż takie skromne to nie

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
no to siwy tyraj, tyraj, bo ponoc prawko ma w okolicach 2k pln kosztowac - czyli przy obecnym trendzie niedlugo 500Ł.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
za 500Ł to tutaj bym mógł zrobić ale czasu brak hyhy,ja bym chciał szybko prawko mieć znaczy podpłacic

Wracam :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Enantateirański

Następny temat

kiedy najlepiej brac mete

WHEY premium