SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie tłuszczu, przy budowie masy mięśniowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ale co za mało dla Cibebie, białko w proszku to nie jest cudowny produkt, jakbyś trzymał w górnych granicach 50g w posiłku jak masz wyzej byś miał 200g tj 2g na kg masy a tyle jest juz ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40
Ostatnio będąc na siłowni miałem okazję "zmierzyć swoje parametry".
Wyszły takie jak na załączonym zdjęciu. I teraz pytanie, czy przy tych parametrach skupić się lepiej na robieniu siły czy zrzucić z 5-7kg i zredukować przy tym tłuszcz?
Bo mam dość rozbudowane nogi (rower + piłka w przeszłości) i teraz po prostu próbuję rozbudować klatę, ramiona, barki.
Którą drogę radzicie mi wybrać?
I do końca września mam dużo czasu na trening, ale od października będą miał możliwość dwa razy w tygodniu, czasem do 1 raza, ze względu na studia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
dziwne masz parametry na pewno nie masz 60 kg mięśni, 57% wody to jest ponad połowa więc 77 kg/2 =ok 38 kg, czyli 60 kg mięśni + 38 kg wody daje już nam 98 kg masy ciała, poza tym nie możliwe by Twój szkielet ważył 3 kg, tyle to u dziecka waży, u mężczyzny ok 12 kg.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40
O ile dobrze pamiętam, to mięśnie w około 75% składają się z wody, ale ręki sobie obciąć nie dam
Więc mogłoby pasować i to jest waga wszystkich mięśni, tj. pop. prąż. szkieletowych, m. sercowego i gładkich
A waga kości, to rzeczywiście coś dziwnie... nie zwróciłem na to uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Najlepiej z sylwetki ocenić, po wydruku ciężko bo nie wiadomo jak wygląda sylwetka gdzie się najwięcej otłuszcza a gdzie jest chudo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40
Jutro zrobię zdjęcie w świetle dziennym i wrzucę :)
Ale zdecydowanie najwięcej na brzuchu, bo jest oponka i boczki.
Ale to jutro zrobię fotkę i wrzucę, to będzie wiadomo coś więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
np mozesz zerknąć do dziennika banana i tam masz wyniki z takich maszyn, przemiana kozak a z maszyny wyszły głupoty jakby progresu żadnego nie zrobił

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40
Wybaczcie za "cięcie" zdjęć, ale informatyk ze mnie marny jeżeli chodzi o obróbkę zdjęć, ale mam nadzieję, że widać tą oponkę na brzuchu

I mi chodzi o to, żeby trochę zrzucić ten brzuch i trochę powiększyć klatę, barki, ręce.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12046 Napisanych postów 160475 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234511
zdecydownaie postawilbym sobie jeden cel, ktory zrealizujesz jak sie przynalezy
czyli redukcję, najpierw wytnij nico fatu, a pozniej powoli zajmniejsz sie budowaniem masy miesniowej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40
Radziłem się wzorami na tej stronie i CPM(całkowita przemiana materii) wyszło mi w granicach 2600kcal.

Czyli powinienem zredukować o 500kcal dziennie, ale stopniowo do tego dochodzić?

I muszę zmienić swój sposób trenowania? Bo obecnie trenuję na siłę i masę (tak myślę), a jeżeli redukcja, to wchodzą zupełnie inne treningi? Np: bieg interwałowy? Wiosła? Rower?


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-08-28 21:20:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa ALLNUTRITION

Następny temat

Pytanie o kreatyne cm3 1250

WHEY premium